A.Club De Getxo – Real Valladolid İddaa Tahmini (21 Aralık)

Arenas Club Getxo – Real Valladolid karşılaşması 2022-12-21 23:00 tarihinde oynanacak. Arenas Club Getxo oynadığı son maçta AD San Juan ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Arenas Club Getxo [0 – 0] AD San Juan) olarak sonuçlanmıştı. 2022-12-16 18:00 tarihinde yapılan Real Valladolid – Crystal Palace FC karşılaşmasında maç (Crystal Palace FC [2 – 1] Real Valladolid) olarak bitmişti.

Arenas Club Getxo – Real Valladolid Sakat ve Cezalı Listesi

Arenas Club Getxo için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Real Valladolid için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Dünya Kupası arasında Bilbao, Lille ve Crystal Palace gibi ekiplerle karşılaşan Valladolid skor olarak tatmin etmese de özellikle toplu oyun ve geçiş hücumları konusunda fena görünmedi. Pacheta’nın özellikle bu konulara ayrıca dikkat ettiğini gördük. Katar’da Fas formasıyla mücadele eden savunmacı El Yamiq izinli. Önemli eksikleri yok ama bu turlarda muhtemelen yine daha az forma şansı bulan oyunculara öncelik vereceklerdir. Dördüncü lig ekibi Arena Getxo kendi grubunda şampiyonluk mücadelesi veriyor ancak üç haftadır skor üretemiyorlar. Valladolid kazansa bile bu tip maçlarda tempoyu fazla yükseltmiyor. Normal sürede 3.5 altı bir skorla kazanacaklarını düşünüyorum.

İDDAA KODU: 928459
TAHMİN: MS&Toplam Gol(3,5) 2 & Alt
ORAN: 1.56

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.