AC Horsens – Randers İddaa Tahmini (4 Kasım)

AC Horsens – Randers FC karşılaşması 2022-11-04 21:00 tarihinde CASA Arena stadında oynanacak. AC Horsens – Randers FC karşılaşmasının hakemi Jacob Karlsen olacak.

Randers FC – AC Horsens Maçı Önemli İstatistikler

Randers FC – AC Horsens arasında yapılan son maçta Randers FC maç sonunda 1 gol atarken, AC Horsens ise 0 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. AC Horsens oynadığı son maçta FC Nordsjælland ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (FC Nordsjælland [2 – 0] AC Horsens) olarak sonuçlanmıştı. 2022-10-29 14:00 tarihinde yapılan Randers FC – FC Copenhagen karşılaşmasında maç (Randers FC [0 – 2] FC Copenhagen) olarak bitmişti. Superliga 10. sırada yerini koruyan AC Horsens bu sezonda ligte oynadığı 15 maçta toplamda 14 gol atarken, 18 gol yedi. 5 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 7 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 33. Superliga 3. sırada yerini koruyan Randers FC bu sezonda ligte oynadığı 15 maçta toplamda 22 gol atarken, 21 gol yedi. 6 maçı kazanırken, 5 maçta berabere kaldı ve 4 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 40.

AC Horsens – Randers FC Sakat ve Cezalı Listesi

AC Horsens takımındaki eksik oyuncular:
James Gomez: Kırmızı Kart Cezalısı
Randers FC için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

YAZARIMIZIN YORUMU:
Randers son dönemde düşüş yaşıyor. Horsens alt sıralardan kurtulma mücadelesi veriyor. Çıkış arayan iki ekibin kapışmasında taraf bahsini riskli buluyorum. İki ekipte skor bulabilir. Tahminim 2,5 gol üstü. Alternatif seçimim karşılıklı gol var.

İDDAA KODU: 910026
TAHMİN: Toplam Gol 2,5 Üst
ORAN: 1.56

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.