Almanya – Japonya İddaa Tahmini (23 Kasım)

Khalifa Uluslararası Stadyumu stadında oynanacak olan Almanya – Japonya karşılaşması 2022-11-23 16:00 tarihinde yapılacak. Almanya – Japonya karşılaşmasının hakemi Ivan Barton olacak. 2022-11-16 17:00 tarihinde yapılan Almanya – Oman Sultanlığı karşılaşmasında maç (Oman Sultanlığı [0 – 1] Almanya) olarak bitmişti. Japonya oynadığı son karşılaşmada Kanada ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Japonya [1 – 2] Kanada) olarak sonlanmıştı.

Almanya – Japonya Sakat ve Cezalı Listesi

Almanya takımındaki eksik oyuncular:
Antonio Rüdiger: Şüpheli
Marc-Andre Ter Stegen: Şüpheli
Thomas Müller: Şüpheli
Lukas Klostermann: Şüpheli
Niclas Füllkrug: Şüpheli
Japonya takımında oynayamayacakların listesi:
Takuma Asano: Şüpheli
Wataru Endo: Şüpheli
Kaoru Mitoma: Şüpheli
Takehiro Tomiyasu: Şüpheli
Takefusa Kubo: Şüpheli
Hidemasa Morita: Şüpheli

YAZARIMIZIN YORUMU:
Almanya eleme gruplarını geçerken zorlanmasa da kesinlikle eski gücünde değil. Kadrodaki kabuk değişimi nedeniyle henüz takımda oturmayan bazı dengeler var. Reus, Draxler ve Werner gibi bazı önemli isimler, sakatlık ve formsuzluk gibi sebepler nedeniyle bu kez kadroda yer almıyorlar. Japonya ise elemelerde Suudi Arabistan’ın ardından ikinci olarak kupa vizesi almıştı. Avrupa tecrübesi yüksek oyunculardan kurulu bir takım olduklarını görüyoruz. Kamada en önemli kozları olacak. Almanya her ne kadar Uluslar Ligi’nde göz doldurmamış ve eski gücünden uzak olsa da bu turnuvaya iyi motive olduğu takdirde iyi işler çıkaracaktır. Japonya önünde de galibiyete yakınlar. Düşük skorlu bir Almanya galibiyeti bekliyorum.

İDDAA KODU: 888597
TAHMİN: MS&Toplam Gol(4,5) 1 & Alt
ORAN: 1.58

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.