Atalanta – Spezia İddaa Tahmini (19 Ocak)

Atalanta BC – Spezia Calcio karşılaşması 2023-01-19 17:00 tarihinde oynanacak.

Spezia Calcio – Atalanta BC Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Spezia Calcio toplamda 2 gol atarken, Atalanta BC ise 2 gol atmıştı. Atalanta BC 2023-01-15 17:00 tarihinde oynadığı son maçta US Salernitana ile karşılaşmıştı. Bu maç (Atalanta BC [8 – 2] US Salernitana) olarak sonuçlanmıştı. 2023-01-15 14:00 tarihinde yapılan Spezia Calcio – Torino FC karşılaşmasında maç (Torino FC [0 – 1] Spezia Calcio) olarak bitmişti.

Atalanta BC – Spezia Calcio Sakat ve Cezalı Listesi

Atalanta BC için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Spezia Calcio takımındaki eksik oyuncular:
Jeroen Zoet: Çapraz Bağlarından Sakat
Simone Bastoni: Menisküs Problemi

EDİTÖR ANALİZİ:
Atalanta son maçında Salernitana’ya gol olup yağdı. 8 gollü galibiyetle, kazanma serilerini devam ettirdiler. Özellikle gol yollarındaki isimlerin skora katkıları kadar, oyun içindeki verimli oyunları da dikkat çekiyor. Serie A’da üst sıralar için ciddi aday durumundalar. Kupada da bu iyi gidişatı devam ettirmek isteyeceklerdir. Spezia’da aynı şekilde sorunsuz ilerliyor. Üst üste alınan puanlarla alt sıralardan kurtuldular. Kupada ilk 45 dakikada iki takımında savunma konsantrasyonunu elden bırakmamalarını bekliyorum. Dengeli bir oyun izleyebiliriz.

İDDAA KODU: 948603
TAHMİN: 1.Y Sonucu X
ORAN: 2.21

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.