Avrupa Ligi Kuponu 4 Kasım Perşembe

Hafta içi bültenini inceleyen tahmincilerimiz Avrupa Ligi Kuponu ile oldukça iddialı. Temsilcilerimizin de sahaya çıkacağı haftada banko maçlar ile karşınızdayız. Ayrıca bu geniş bültende güvendiğimiz kombine tercihleri de hazır kuponlar sayfasında paylaştık.

Perşembe Avrupa Ligi Kuponu

Lyon – Sparta Prag2,5 Gol Üstü1,42
Galatasaray – L. MoskovaGalatasaray Kazanır1,82
Antwerp – FenerbahçeKarşılıklı Gol Var1,61
TOPLAM ORANEN YÜKSEK ORANLAR BURADA!4,16

Lyon-Sparta Prag

Sparta Prag, grubun en zorlu rakibinden ilk maçta puan veya puan çıkarabilecekken kaybetti. Fakat bu karşılaşmada ise ilk maçtan biraz daha farklı olarak daha düşük tempolu oynayarak rakibin boşluklarını değerlendirerek en azından puan çıkarmak isteyecektir. Lyon ise hızlı oynanan futbolun avantajıyla birlikte rakibini ilk maçta da geçmeyi başarmıştı. Ayrıca yoluna dolu dizgin devam eden ev sahibinin bu karşılaşmada hata yapmasını beklemiyorum. Fakat konuk ekibin de tempolu oyununu düşünerek en az 3 gol izleyeceğimizi düşünüyorum.

Galatasaray-Lokomotiv Moskova

Galatasaray benzer futbolu oynayarak bu grupta 3 maçta 7 puan topladı ve zirvede. Çünkü rakipleri karşısında önceliği savunma olarak belirlediler ve tehlikeli kontralarala sonuca gittiler. Ayrıca kazanmak zorunda olan takım Lokomotiv Moskova ve bu durum, Fatih Terim’in işine gelecektir. Çünkü Galatasaray yine rakibini sette karşılayacak ve hızlı oyuncuları ile sonuca gidecektir. Özetle temsilcimizin kazanmasını bekliyorum.

Antwerp-Fenerbahçe

Fenerbahçe zor bir dönemden geçiyor. Antwerp de kadro kalitesi olarak Fenerbahçe’den düşük olsa da çok formda bir ekip. Fakat Belçika Ligi’nde 3. sıraya kadar yükseldiler. Ayrıca Avrupa’da da yola devam etmek için kendi sahalarında mutlaka kazanmaya çıkacaklardır. Vitor Pereira da kredi kazanmak için bu maçı önemsemek zorunda. İşler iyi gitse, lige odaklanmak için bu maçı feda edebilirdi. Ama artık kredisi çok azaldı ve bir an önce kazanıp morallenmek isteyecektir. Sonuç olarak yine her iki takımın da gol bulacağı çekişmeli bir maç bekliyorum.

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.