Barrow – Hartlepool İddaa Tahmini (19 Kasım)

2022-11-19 18:00 tarihinde oynanacak olan İngiltere İngiltere 2. Lig Barrow – Hartlepool United karşılaşması Holker Street stadında oynanacak.

Hartlepool United – Barrow Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Hartlepool United toplamda 3 gol atarken, Barrow ise 1 gol atmıştı. 2022-11-12 15:00 tarihinde yapılan Barrow – Crawley Town karşılaşmasında maç (Crawley Town [1 – 0] Barrow) olarak bitmişti. 2022-11-15 19:45 tarihinde yapılan Hartlepool United – Solihull Moors karşılaşmasında maç (Hartlepool United [1 – 1] Solihull Moors) olarak bitmişti. İngiltere 2. Lig 5. sırada yerini koruyan Barrow bu sezonda ligte oynadığı 18 maçta toplamda 24 gol atarken, 18 gol yedi. 10 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 7 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 56. İngiltere 2. Lig 23. sırada yerini koruyan Hartlepool United bu sezonda ligte oynadığı 18 maçta toplamda 15 gol atarken, 31 gol yedi. 2 maçı kazanırken, 6 maçta berabere kaldı ve 10 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 11.

Barrow – Hartlepool United Sakat ve Cezalı Listesi

Barrow takımındaki eksik oyuncular:
Sam Foley: Şüpheli
Robbie Gotts: Uyluk Sakatlığı
Sam McClelland: Uyluk Sakatlığı
Hartlepool United takımındaki eksik oyuncular:
Jack Hamilton: Şüpheli
Josh Umerah: Şüpheli

YAZARIMIZIN YORUMU:
Barrow, iç sahada etkili bir takım, deplasmanda da iç sahadaki performanslarını gösterebilselerdi şu anda zirvede olma ihtimalleri oldukça yüksek olurdu. İç sahada çok az gol yiyen bir Barrow var ve Hartlepool United da hücumda pek etkili bir ekip değil. Gollü bir karşılaşma izleyeceğimizi düşünmüyorum. Önerim 2.5 gol barajının altı bahsi olacak.

İDDAA KODU: 910088
TAHMİN: Toplam Gol 2,5 Alt
ORAN: 1.53

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.