Bate Borisov – Konyaspor İddaa Tahmini (21 Temmuz)

UEFA Avrupa Konferans Ligi Bate Borisov – Konyaspor karşılaşması 2022-07-21 22:00 tarihinde oynanacak.
Bate Borisov 2022-07-15 15:00 tarihinde oynadığı son maçta FK Arsenal Dzerzhinsk ile karşılaşmıştı. Bu maç (Bate Borisov [1 – 2] FK Arsenal Dzerzhinsk) olarak sonuçlanmıştı.
Konyaspor oynadığı son karşılaşmada Beşiktaş İstanbul ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Beşiktaş İstanbul [1 – 1] Konyaspor) olarak sonlanmıştı.
YAZARIMIZIN YORUMU:
Belarus Ligi devam ettiği için Bate Borisov temsilcimize nazaran daha hazır durumda. Fakat kadro kalitesi olarak eski güçlerinin çok uzağındalar. Konyaspor’da transfer döneminde savunma hattında ciddi bir değişim yaşandı. Skubiç futbol hayatına nokta koydu. Bu değişim sonrasında hazırlık maçlarında savunma hattının adaptasyon sorunu gözlerden kaçmadı. Çaykur Rize ile 1-1 berabere kalırken Başakşehir’e 1-0 kaybettiler. Belarus’un Rusya-Ukrayna savaşında doğrudan yer alması sebebiyle UEFA’nın almış aldığı karar doğrultusunda Belarus’ta maçlara oynama yasağı gelmesi sebebiyle 2 maçta Konya’da oynanacak. Bate Borisov eski gücünde olmasa bile savunması ciddi anlamda değişen Konyaspor karşısında skor bulabilir. Bu sebeple taraf bahsi yerine karşılıklı gol var seçimini önereceğim.

İDDAA KODU: 774804
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.74

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.