Bayern Münih – Oldenburg İddaa Tahmini (6 Aralık)

Almanya Basketbol Ligi FC Bayern Münich – Baskets Oldenburg karşılaşması 2022-12-06 22:30 tarihinde oynanacak.

Baskets Oldenburg – FC Bayern Münich Maçı Önemli İstatistikler

Baskets Oldenburg – FC Bayern Münich arasında yapılan son maçta Baskets Oldenburg maç sonunda 106 sayı atarken, FC Bayern Münich ise 75 sayı ile karşılaşmayı tamamlamıştı. FC Bayern Münich 2022-12-04 17:00 tarihinde oynadığı son maçta Medi Bayreuth ile karşılaşmıştı. Bu maç (FC Bayern Münich [80 – 63] Medi Bayreuth) olarak sonuçlanmıştı. Baskets Oldenburg 2022-12-04 14:00 tarihinde oynadığı son maçta MLP Academics Heidelberg ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (Baskets Oldenburg [85 – 83] MLP Academics Heidelberg) olmuştu. Almanya Basketbol Ligi sıralamasında 14 puan ile 2. sırada yerini alan FC Bayern Münich bu sezonda 8 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 670 sayı attı ve 596 sayı yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 7 maçı kazanırken, 0 maçta berabere kaldı ve 1 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %88. Almanya Basketbol Ligi sıralamasında 12 puan ile 5. sırada yerini alan Baskets Oldenburg bu sezonda 8 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 681 sayı attı ve 639 sayı yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 6 maçı kazanırken, 0 maçta berabere kaldı ve 2 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %75.

FC Bayern Münich – Baskets Oldenburg Sakat ve Cezalı Listesi

FC Bayern Münich için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Baskets Oldenburg için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Bayern Münih, oyun kurucu pozisyonundan skor katkısını artırınca takımın çehresi de bir anda değişti. Yeniden ligin en net favorisi haline geldiklerini söyleyebiliriz. Oldenburg da sezona iyi başlayan ekiplerden bir tanesi. Onlar da kısalarından müthiş skor katkısı alıyor ve bu da performanslarını oldukça yukarıya taşıyor. Bu görüntüde yüksek skorlu bir maç izleme olasılığımız var ama ben ilk yarıdan da Bayern tarafında olacağım. Belki maç sonunda zorlu Baskonia deplasmanı da düşünerek ritmi aşağıya çekebilir farkı yakalarsa ama ilk yarıdan işi sıkı tutacak Bayern soyunma odasına önde gider diye düşünüyorum. Daha düşük oran da olur diyenler için de ilk periyot 1 önerilebilir.

İDDAA KODU: 906354
TAHMİN: Hnd. 1.Y (0 : 5,5) 1
ORAN: 1.58

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.