Birmingham – Middlesbrough İddaa Tahmini (2 Ocak)

St Andrew’s Trillion Trophy Stadium stadında oynanacak olan İngiltere İngiltere Championship Birmingham City – Middlesbrough karşılaşması 2023-01-02 18:00 tarihinde yapılacak. Maçın hakemi ise Dean Whitestone olacak

Middlesbrough – Birmingham City Maçı Önemli İstatistikler

Middlesbrough – Birmingham City arasında yapılan son maçta Middlesbrough maç sonunda 1 gol atarken, Birmingham City ise 0 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. Birmingham City 2022-12-30 19:45 tarihinde oynadığı son maçta Hull City ile karşılaşmıştı. Bu maç (Birmingham City [0 – 1] Hull City) olarak sonuçlanmıştı. Middlesbrough 2022-12-29 19:45 tarihinde oynadığı son maçta Blackburn Rovers ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (Blackburn Rovers [1 – 2] Middlesbrough) olmuştu. İngiltere Championship sıralamasında 32 puan ile 16. sırada yerini alan Birmingham City bu sezonda 25 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 26 gol attı ve 26 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 8 maçı kazanırken, 8 maçta berabere kaldı ve 9 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %32. İngiltere Championship sıralamasında 36 puan ile 8. sırada yerini alan Middlesbrough bu sezonda 25 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 38 gol attı ve 32 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 10 maçı kazanırken, 6 maçta berabere kaldı ve 9 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %40.

Birmingham City – Middlesbrough Sakat ve Cezalı Listesi

Birmingham City takımındaki eksik oyuncular:
Harlee Dean: Baldırından Sakat
Przemyslaw Placheta: Kaval Kemiğinden Sakat
Middlesbrough takımında oynayamayacakların listesi:
Matt Clarke: Sırtından Sakat
Anfernee Dijksteel: Diz Sakatlığı

YAZARIMIZIN YORUMU:
Middlesbrough sezona oldukça kötü başlamıştı fakat sonrasında yakaladıkları büyük çıkışla beraber play-off yapabilecek seviyeye geldiler. 25 lig maçında attıkları 38 gol de play-off yapmayı hak edecek bir takım performansı olarak gözüküyor. Birmingham’ın istikrarsız ve zayıf performansını da bu denkleme dahil edersek ben Middlesbrough’nun en azından iki gol bulacağını düşünüyorum. Önerim deplasman 1.5 üst.

İDDAA KODU: 933660
TAHMİN: Dep. Gol 1,5 Üst
ORAN: 2.16

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.