Birmingham – Watford İddaa Tahmini (16 Ağustos)

St Andrew’s Trillion Trophy Stadium stadında oynanacak olan İngiltere İngiltere Championship Birmingham City – Watford karşılaşması 2022-08-16 21:45 tarihinde yapılacak.

Watford – Birmingham City Maçı Önemli İstatistikler

Watford – Birmingham City arasında yapılan son maçta Watford maç sonunda 3 gol atarken, Birmingham City ise 0 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. Birmingham City 2022-08-13 11:30 tarihinde oynadığı son maçta Cardiff City ile karşılaşmıştı. Bu maç (Cardiff City [1 – 0] Birmingham City) olarak sonuçlanmıştı. Watford oynadığı son karşılaşmada Burnley ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Watford [1 – 0] Burnley) olarak sonlanmıştı. İngiltere Championship 11. sırada yerini koruyan Birmingham City bu sezonda ligte oynadığı 3 maçta toplamda 2 gol atarken, 2 gol yedi. 1 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 1 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 33. İngiltere Championship sıralamasında 7 puan ile 3. sırada yerini alan Watford bu sezonda 3 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 3 gol attı ve 1 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 2 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 0 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %67.

Birmingham City – Watford Sakat ve Cezalı Listesi

Birmingham City için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Watford için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Watford, sezona tam da beklediğim gibi başladı. Kadroları bu ligin bence biraz üstünde gözüküyor ve çok büyük hatalar yapmadıkları sürece Premier Lig yarışının içerisinde olacaklarını düşünüyorum. West Bromwich karşısında üstünlüğü koruyamadılar fakat ben Birmingham City maçının onlar için biraz daha rahat geçebileceğini düşünüyorum. Deplasman ekibi Watford, iyi bir oyunla birlikte galibiyete ulaşabilir. Tercihim maç sonucu 2

İDDAA KODU: 790524
TAHMİN: Maç Sonucu 2
ORAN: 1.9

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.