Boston – Indiana İddaa Tahmini (2 Nisan)

Boston - Indiana İddaa Tahmini (2 Nisan)
2022-04-02 02:30 tarihinde oynanacak olan Boston Celtics – Indiana Pacers karşılaşması heyecanla bekleniyor.

Indiana Pacers – Boston Celtics Maçı Önemli İstatistikler

Indiana Pacers – Boston Celtics arasında yapılan son maçta Indiana Pacers maç sonunda 128 sayı atarken, Boston Celtics ise 107 sayı ile karşılaşmayı tamamlamıştı.

Boston Celtics oynadığı son maçta Miami Heat ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Boston Celtics [98 – 106] Miami Heat) olarak sonuçlanmıştı.
Indiana Pacers oynadığı son karşılaşmada Denver Nuggets ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Indiana Pacers [118 – 125] Denver Nuggets) olarak sonlanmıştı.
YAZARIMIZIN YORUMU:
Boston son iki maçtır kaybetmesine karşın Doğu’da üçüncü sırada yer alıyor. Doğu’nun zirvesinde amansız bir yarış var. Lider Miami’nin de yeri garanti değil. Dolayısıyla Boston için önemli bir maç. Indiana zaten ligde iddiası kalmamış ve kadrosu sıkıntılı bir takım. Şubat ayında Indiana’da kazanan taraf olmayı başarmışlardı ancak Mart ayında bambaşka bir Boston vardı. 14 maçta 11 galibiyet aldılar. Bu gece de kazanan taraf olacaklarını düşünüyorum. Ancak maç sonundaki yüksek handikap riskine girmeden ilk yarı tercihini önerebilirim. Ev sahibi takım maçın başından itibaren oyuna ağırlığını koyacaktır.

İDDAA KODU: 696641
TAHMİN: Hnd. 1.Y (0 : 7,5) 1
ORAN: 1.53

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.