Cangzhou – Zhejiang İddaa Tahmini (24 Ağustos)

2022-08-24 12:30 tarihinde oynanacak olan Cangzhou Mighty Lions – Zhejiang Professional karşılaşması heyecanla bekleniyor.

Cangzhou Mighty Lions – Zhejiang Professional Maçı Önemli İstatistikler

Cangzhou Mighty Lions – Zhejiang Professional arasında yapılan son maçta Cangzhou Mighty Lions maç sonunda 2 gol atarken, Zhejiang Professional ise 1 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. Cangzhou Mighty Lions oynadığı son maçta Dalian Professional FC ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Dalian Professional FC [2 – 0] Cangzhou Mighty Lions) olarak sonuçlanmıştı. 2022-08-20 11:30 tarihinde yapılan Zhejiang Professional – Shanghai Port FC karşılaşmasında maç (Shanghai Port FC [1 – 1] Zhejiang Professional) olarak bitmişti. Çin Süper Ligi 15. sırada yerini koruyan Cangzhou Mighty Lions bu sezonda ligte oynadığı 13 maçta toplamda 9 gol atarken, 20 gol yedi. 2 maçı kazanırken, 4 maçta berabere kaldı ve 7 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 15. Çin Süper Ligi 9. sırada yerini koruyan Zhejiang Professional bu sezonda ligte oynadığı 12 maçta toplamda 16 gol atarken, 10 gol yedi. 5 maçı kazanırken, 4 maçta berabere kaldı ve 3 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 42.

Cangzhou Mighty Lions – Zhejiang Professional Sakat ve Cezalı Listesi

Cangzhou Mighty Lions için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Zhejiang Professional için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

YAZARIMIZIN YORUMU:
Dalian deplasmanında varlık gösteremeyerek sahadan puansız ayrılan Cangzhou böylelikle son iki haftayı mağlup tamamlamış oldu. Gol yollarında oldukça etkisiz olan ev sahibinin son dönemde yenebildiği tek takım zayıf Guangzhou. Zhejiang ise güçlü Shanghai Port’la deplasmanda berabere kalırken futbol olarak da daha etkili bir görüntü verdi. Konuk ekibin bu maçı kazanabilecek güçte olduğu düşüncesindeyim.

İDDAA KODU: 824057
TAHMİN: Maç Sonucu 2
ORAN: 1.52

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.