Cardiff City – Hull City İddaa Tahmini (8 Kasım)

İngiltere Championship Cardiff City – Hull City karşılaşması 2022-11-08 22:45 tarihinde oynanacak. Cardiff City – Hull City karşılaşmasının hakemi James Bell olacak.

Hull City – Cardiff City Maçı Önemli İstatistikler

Hull City – Cardiff City arasında yapılan son maçta Hull City maç sonunda 2 gol atarken, Cardiff City ise 1 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. Cardiff City oynadığı son maçta Sunderland ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Sunderland [0 – 1] Cardiff City) olarak sonuçlanmıştı. Hull City oynadığı son karşılaşmada Millwall ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Millwall [0 – 0] Hull City) olarak sonlanmıştı. İngiltere Championship sıralamasında 24 puan ile 14. sırada yerini alan Cardiff City bu sezonda 19 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 15 gol attı ve 21 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 7 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 9 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %37. İngiltere Championship sıralamasında 21 puan ile 21. sırada yerini alan Hull City bu sezonda 19 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 21 gol attı ve 35 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 6 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 10 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %32.

Cardiff City – Hull City Sakat ve Cezalı Listesi

Cardiff City için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Hull City için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Hull City’nin Millwall’a gol atamaması kadar karşılaşmada gol yememesi de beni oldukça şaşırttı. Küme düşme hattına oldukça yakın bir sezon geçirecekleri bu kadar açıkken özellikle deplasmanlarda alacakları ekstra puanlar onları ligde tutabilir. Cardiff’in iç sahada iyi savunma yaptığını kabul etmek gerek fakat ben Hull City’den bu maçta en azından bir gol bekliyorum. Cardiff de karşılık verecektir. Kuponlara önerim karşılıklı gol var bahsi olacak.

İDDAA KODU: 909815
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.72

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.