Çarşamba Banko Maçlar 03.11.2021

Hafta içi bülteninde Şampiyonlar Ligi tahminleri ile kazandıran ekibimizin, Çarşamba banko maçlar tercihleri de yayında. Günün öne çıkan karşılaşmalarından oluşan bankoları kaçırmayın. Ayrıca liglerin detaylı bilgilerine ulaşabileceğiniz istatistikler ile kendi kuponlarınızı oluşturabilirsiniz. Kazanmak için takipte kalmanız yeterli.

3 Kasım Çarşamba Banko Maçlar

Leipzig – Paris SG

Leipzig, grupta oynadığı 3 maçı da kaybetti. Ayrıca bu karşılaşmaların tamamında 2,5 gol barajı aşıldı. PSG’ye deplasmanda 3-2 mağlup olmuşlardı. Dolayısıyla da skor üretme konusunda herhangi bir sorunları olmamakla beraber savunmada çok güçlü durmadıkları kesin. PSG, hafta sonu Lille karşısında geriye düşmesine rağmen kazandı. Son 20 dakikada buldukları gollerle 3 puana uzandılar. Bu deplasmandan 3 puanı çıkarabilirler. Ancak gol bahislerine yönelmek çok daha mantıklı görünüyor. İki takım da skor üretecektir. 2,5 gol barajının aşılacağını düşünüyorum.

TAHMİN: 2,5 Gol Üstü

Bournemouth – Preston

Bournemouth, yoluna çok iyi bir şekilde devam ediyor. Ayrıca henüz ligde mağlubiyet almadılar. Ve savunmaları muazzam. Çünkü 15 maçta sadece sekiz gol yediler. Preston ise iyi bir sezon geçirmese de buraya kazanarak gelmiş olacak. Bournemouth, bir yerde mutlaka kaybedecektir. Fakat o maçın bu maç olacağını düşünmüyorum. Ev sahibi ekibin 3 puana uzanmasını bekliyorum

TAHMİN: Maç Sonucu 1

Blackpool – Stoke City

Ligde ilk iki sıra için mücadele eden Stoke City klasik bir “Stoke City Sendromu”na yakalandı ve üst üste dört lig maçında puan kaybetti. Durumları bir anda çok kötüleşti. Dolayısıyla tepetaklak gidiyorlar ve durdurmak için acil bir galibiyete ihtiyaçları var. Blackpool deplasmanında kazanmak kolay olmayacaktır. Fakat ben iki ekibin de skor üreteceğini düşünüyorum.

TAHMİN: Karşılıklı Gol Var

Las Palmas – Fuenlabrada

Las Palmas, geçtiğimiz sezondan farklı olarak savunmada daha fazla güven vererek ve kolay maç kaybetmeyerek üst sıralara tırmanmayı başardı. Fakat ev sahibi, yukarılarda tutunabilmesi için özellikle alt sıralardan kurtulma mücadelesi verecek olan takımlara karşı kazanması gerekiyor. Fuenlabrada ise son dört maçta kazanamadığını ve sadece iki puan çıkardığını belirtelim. Sonuç olarak ev sahibinin kazanmasını bekliyorum.

TAHMİN: Maç Sonucu 1

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.