Crewe – Sutton Utd İddaa Tahmini (16 Ağustos)

İngiltere İngiltere 2. Lig Crewe Alexandra – Sutton United karşılaşması 2022-08-16 21:45 tarihinde Alexandra Stadyumu stadında oynanacak.

Crewe Alexandra 2022-08-13 14:00 tarihinde oynadığı son maçta Salford City ile karşılaşmıştı. Bu maç (Salford City [3 – 0] Crewe Alexandra) olarak sonuçlanmıştı. Sutton United oynadığı son karşılaşmada Barrow ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Sutton United [1 – 0] Barrow) olarak sonlanmıştı. İngiltere 2. Lig sıralamasında 6 puan ile 7. sırada yerini alan Crewe Alexandra bu sezonda 3 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 5 gol attı ve 4 gol yedi.

Katıldığı karşılaşmalardan 2 maçı kazanırken, 0 maçta berabere kaldı ve 1 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %67. İngiltere 2. Lig 12. sırada yerini koruyan Sutton United bu sezonda ligte oynadığı 3 maçta toplamda 3 gol atarken, 3 gol yedi. 1 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 1 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 33.

Crewe Alexandra – Sutton United Sakat ve Cezalı Listesi

Crewe Alexandra için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Sutton United için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Crewe Alexandra, lige hücumda iyi başladı fakat savunmada fazla hata yaptıklarını görüyoruz. Özellikle 10 kişi kaldıkları Salford maçında pek iyi bir maç çıkartmadılar. İşleri hiç kolay olmamıştı. Sutton ise istikrarsız gözüküyor fakat yine de skor üretme potansiyelleri var. İki ekipten de skor üretmesini bekliyorum. Önerim karşılıklı gol var bahsi olacak.

İDDAA KODU: 790485
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.55

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.