DagenhamRed – Maidst. Utd İddaa Tahmini (26 Aralık)

Chigwell Construction Stadium stadında oynanacak olan Dagenham and Redbridge FC – Maidstone United FC karşılaşması 2022-12-26 18:00 tarihinde yapılacak.

Maidstone United FC – Dagenham and Redbridge FC Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Maidstone United FC toplamda 1 gol atarken, Dagenham and Redbridge FC ise 1 gol atmıştı. Dagenham and Redbridge FC 2022-12-20 19:45 tarihinde oynadığı son maçta Uxbridge ile karşılaşmıştı. Bu maç (Dagenham and Redbridge FC [5 – 1] Uxbridge) olarak sonuçlanmıştı. Maidstone United FC oynadığı son karşılaşmada Worthing FC ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Maidstone United FC [2 – 0] Worthing FC) olarak sonlanmıştı. İngiltere Ulusal Lig 13. sırada yerini koruyan Dagenham and Redbridge FC bu sezonda ligte oynadığı 20 maçta toplamda 34 gol atarken, 36 gol yedi. 8 maçı kazanırken, 5 maçta berabere kaldı ve 7 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 40. İngiltere Ulusal Lig 20. sırada yerini koruyan Maidstone United FC bu sezonda ligte oynadığı 24 maçta toplamda 30 gol atarken, 53 gol yedi. 5 maçı kazanırken, 6 maçta berabere kaldı ve 13 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 21.

Dagenham and Redbridge FC – Maidstone United FC Sakat ve Cezalı Listesi

Dagenham and Redbridge FC için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Maidstone United FC için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

YAZARIMIZIN YORUMU:
Ligde son 3 maçını kaybeden Maidstone düşme hattından uzaklaşmak istese de bunu performansa yansıtamıyor. Sahasında daha başarılı olan Dagenham son maçını kaybetse de öncesindeki 3 maçı kazanmıştı. Bu maçta da zayıf rakipleri önünde kazanacaklarını düşünüyorum.

İDDAA KODU: 927578
TAHMİN: Maç Sonucu 1
ORAN: 1.59

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.