Derby County – S. Wednesday İddaa Tahmini (3 Aralık)

2022-12-03 15:30 tarihinde oynanacak olan Derby County – Sheffield Wednesday karşılaşması heyecanla bekleniyor.

Derby County – Sheffield Wednesday Maçı Önemli İstatistikler

Derby County – Sheffield Wednesday arasında yapılan son maçta Derby County maç sonunda 3 gol atarken, Sheffield Wednesday ise 3 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. 2022-11-27 15:15 tarihinde yapılan Derby County – Newport County karşılaşmasında maç (Newport County [1 – 2] Derby County) olarak bitmişti. Sheffield Wednesday oynadığı son karşılaşmada Mansfield Town ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Sheffield Wednesday [2 – 1] Mansfield Town) olarak sonlanmıştı. İngiltere 1. Lig 8. sırada yerini koruyan Derby County bu sezonda ligte oynadığı 18 maçta toplamda 23 gol atarken, 16 gol yedi. 8 maçı kazanırken, 5 maçta berabere kaldı ve 5 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 44. İngiltere 1. Lig 3. sırada yerini koruyan Sheffield Wednesday bu sezonda ligte oynadığı 19 maçta toplamda 35 gol atarken, 16 gol yedi. 12 maçı kazanırken, 4 maçta berabere kaldı ve 3 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 63.

Derby County – Sheffield Wednesday Sakat ve Cezalı Listesi

Derby County takımındaki eksik oyuncular:
James Chester: Baldırından Sakat
Curtis Davies: Diz Sakatlığı
Sheffield Wednesday takımındaki eksik oyuncular:
Ben Heneghan: Diz Sakatlığı
Dennis Adeniran: Diz Sakatlığı
Akin Famewo: Adale Problemi

YAZARIMIZIN YORUMU:
Derby County son haftalarda toparlandı. Kritik galibiyetler aldılar ve üst sıralardan kopmadılar. Kupada ise Newport karşısında geriye düşmelerine rağmen, 2.yarıda oynadıkları oyun ile galibiyete uzandılar. Sheffield ise mağlup edilmesi zor bir takım haline geldi. Üst üste aldıkları galibiyetlerle zirveden uzaklaşmadılar. Bu karşılaşmada tercihim karşılıklı gollerden yana olacak.

İDDAA KODU: 910069
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.58

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.