Empoli – Sampdoria İddaa Tahmini (16 Ocak)

2023-01-16 22:45 tarihinde oynanacak olan İtalya Serie A Empoli FC – Sampdoria Genoa karşılaşması Carlo Castellani stadında oynanacak. Empoli FC – Sampdoria Genoa karşılaşmasının hakemi Alberto Santoro olacak.

Sampdoria Genoa – Empoli FC Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Sampdoria Genoa toplamda 2 gol atarken, Empoli FC ise 0 gol atmıştı. Empoli FC 2023-01-08 14:00 tarihinde oynadığı son maçta Lazio Rome ile karşılaşmıştı. Bu maç (Lazio Rome [2 – 2] Empoli FC) olarak sonuçlanmıştı. Sampdoria Genoa oynadığı son karşılaşmada ACF Fiorentina ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (ACF Fiorentina [1 – 0] Sampdoria Genoa) olarak sonlanmıştı. Serie A 14. sırada yerini koruyan Empoli FC bu sezonda ligte oynadığı 17 maçta toplamda 15 gol atarken, 22 gol yedi. 4 maçı kazanırken, 7 maçta berabere kaldı ve 6 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 24. Serie A 19. sırada yerini koruyan Sampdoria Genoa bu sezonda ligte oynadığı 17 maçta toplamda 8 gol atarken, 30 gol yedi. 2 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 12 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 12.

Empoli FC – Sampdoria Genoa Sakat ve Cezalı Listesi

Empoli FC takımında oynayamayacakların listesi:
Mattia Destro: Ayak Bileğinden Sakat
Nicolas Haas: Antrenman Eksikliği
Sampdoria Genoa takımındaki eksik oyuncular:
Fabio Quagliarella: Diz Sakatlığı
Tomas Rincon: Kırmızı Kart Cezalısı
Nicola Murru: Antrenman Eksikliği

EDİTÖR ANALİZİ:
9 puana sahip Sampdoria düşme potasından çıkamıyor. Orta sahadan Rincon cezalı. Empoli skor bulmakta zorlanmıyor. Fakat savunma kısmında yaşanılan hatalar yüzünden sezon içinde alabilecekleri birçok puandan oldular. Sampdoria reaksiyon vermeye çalışacak. Karşılıklı gol var seçimi ideal bir tercih olabilir.

İDDAA KODU: 946604
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.66

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.