F. Sittard – Waalwijk İddaa Tahmini (15 Ekim)

Eredivisie Fortuna Sittard – RKC Waalwijk karşılaşması 2022-10-15 19:45 tarihinde oynanacak. Fortuna Sittard – RKC Waalwijk karşılaşmasının hakemi Joey Kooij olacak.

RKC Waalwijk – Fortuna Sittard Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan RKC Waalwijk toplamda 2 gol atarken, Fortuna Sittard ise 1 gol atmıştı. Fortuna Sittard oynadığı son maçta Vitesse Arnhem ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Vitesse Arnhem [1 – 2] Fortuna Sittard) olarak sonuçlanmıştı. 2022-10-07 18:00 tarihinde yapılan RKC Waalwijk – FC Groningen karşılaşmasında maç (FC Groningen [2 – 3] RKC Waalwijk) olarak bitmişti. Eredivisie 11. sırada yerini koruyan Fortuna Sittard bu sezonda ligte oynadığı 9 maçta toplamda 13 gol atarken, 18 gol yedi. 3 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 5 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 33. Eredivisie sıralamasında 13 puan ile 7. sırada yerini alan RKC Waalwijk bu sezonda 9 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 20 gol attı ve 14 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 3 maçı kazanırken, 4 maçta berabere kaldı ve 2 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %33.

Fortuna Sittard – RKC Waalwijk Sakat ve Cezalı Listesi

Fortuna Sittard için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
RKC Waalwijk için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Fortuna Sittard, ligde çıktığı son 4 maçında kaybetmedi. Üst üste 3 maçtır kazanıyorlar. RKC Waalwijk ise son 3 maçında mağlup olmadı. Müsabakalardan 7 puanla ayrıldı. 2 formda takımın maçında karşılıklı goller izleyeceğimizi tahmin ediyorum. Konuk takımın ligde çıktığı son 6 maçının 5’inin hem karşılıklı hem de 3.5 üstü bittiğini paylaşalım. Ev sahibinin ise ligde geride kalan 9 maçının 6’sında en az 3 gol izledik.

İDDAA KODU: 846309
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.4

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.