Fluminense – Bragantino İddaa Tahmini (24 Temmuz)

Fluminense - Bragantino İddaa Tahmini (24 Temmuz)
2022-07-24 22:00 tarihinde oynanacak olan Fluminense FC RJ – Red Bull Bragantino SP karşılaşması Maracana stadında oynanacak.
Hakemliği Andre Luiz de Freitas Castro tarafından yapılacak olan karşılaşmanın sonucu heyecanla bekleniyor.

Fluminense FC RJ – Red Bull Bragantino SP Maçı Önemli İstatistikler

Fluminense FC RJ – Red Bull Bragantino SP arasında yapılan son maçta Fluminense FC RJ maç sonunda 2 gol atarken, Red Bull Bragantino SP ise 1 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı.

Fluminense FC RJ 2022-07-20 22:00 tarihinde oynadığı son maçta Goias EC GO ile karşılaşmıştı. Bu maç (Goias EC GO [2 – 3] Fluminense FC RJ) olarak sonuçlanmıştı.
Red Bull Bragantino SP oynadığı son karşılaşmada Fortaleza EC CE ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Red Bull Bragantino SP [2 – 1] Fortaleza EC CE) olarak sonlanmıştı.
Brasilero Serie A sıralamasında 31 puan ile 4. sırada yerini alan Fluminense FC RJ bu sezonda 18 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 27 gol attı ve 19 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 9 maçı kazanırken, 4 maçta berabere kaldı ve 5 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %50.
Brasilero Serie A 8. sırada yerini koruyan Red Bull Bragantino SP bu sezonda ligte oynadığı 18 maçta toplamda 29 gol atarken, 21 gol yedi. 7 maçı kazanırken, 6 maçta berabere kaldı ve 5 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 39.

Fluminense FC RJ – Red Bull Bragantino SP Sakat ve Cezalı Listesi

Fluminense FC RJ takımında oynayamayacakların listesi:
David Braz: Uyluk Sakatlığı

Red Bull Bragantino SP takımındaki eksik oyuncular:
Hyoran: Eli Kırık
Ytalo: Topuğundan Sakat
EDİTÖR ANALİZİ:
Fluminense ligde 7 maçtır kaybetmiyor. Müsabakaların 5’inden galip ayrıldılar. Bragantino ise son 3 maçında puan kaybı yaşamadı. 2 formda takımın karşılaşmasından en az 3 gol çıkacağını tahmin ediyorum. Ev sahibinin 4, konuk takımın ise son 3 maçının 3 gol ve üzerinde bittiğini paylaşalım.

İDDAA KODU: 774279
TAHMİN: Toplam Gol 2,5 Üst
ORAN: 1.78

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.