Forest Green – Brighton İddaa Tahmini (24 Ağustos)

The New Lawn stadında oynanacak olan Forest Green Rovers – Brighton & Hove Albion FC karşılaşması 2022-08-24 21:45 tarihinde yapılacak. 2022-08-20 14:00 tarihinde yapılan Forest Green Rovers – Plymouth Argyle karşılaşmasında maç (Forest Green Rovers [0 – 3] Plymouth Argyle) olarak bitmişti. 2022-08-21 13:00 tarihinde yapılan Brighton & Hove Albion FC – West Ham United FC karşılaşmasında maç (West Ham United FC [0 – 2] Brighton & Hove Albion FC) olarak bitmişti.

Forest Green Rovers – Brighton & Hove Albion FC Sakat ve Cezalı Listesi

Forest Green Rovers takımında oynayamayacakların listesi:
Udoka Godwin-Malife:
Brighton & Hove Albion FC için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Brighton tıpkı geçtiğimiz yılda olduğu gibi bu sezona da fırtına gibi bir giriş yaptı. Ligde aldığı iyi sonuçlarla dikkat çeken Martılar, savunmada da gol yememe alışkanlığı kazanmış gibi duruyor. Forest Green ise bu sezon Championship’te kalma mücadelesi verecekmiş gibi gözüküyor. Brighton’un bu maç özelinde ana rotasyonunda bazı oyuncuları dinlendireceğini düşünüyorum. Fakat buna rağmen bu maçın üstün olan tarafı Brighton olacaktır. Bu karşılaşma için tercihim deplasman ikinci yarıyı kazanır olacak.

İDDAA KODU: 820151
TAHMİN: 2.Y Sonucu 2
ORAN: 1.47

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.