Gana – Uruguay İddaa Tahmini (2 Aralık)

Gana – Uruguay karşılaşması 2022-12-02 18:00 tarihinde Al Janoub Stadium stadında oynanacak. Maçın hakemi ise Daniel Siebert olacakGana 2022-11-28 13:00 tarihinde oynadığı son maçta Kore Cumhuriyeti ile karşılaşmıştı. Bu maç (Kore Cumhuriyeti [2 – 3] Gana) olarak sonuçlanmıştı. Uruguay 2022-11-28 19:00 tarihinde oynadığı son maçta Portekiz ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (Portekiz [2 – 0] Uruguay) olmuştu. Dünya Kupası sıralamasında 3 puan ile 2. sırada yerini alan Gana bu sezonda 2 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 5 gol attı ve 5 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 1 maçı kazanırken, 0 maçta berabere kaldı ve 1 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %50. Dünya Kupası 4. sırada yerini koruyan Uruguay bu sezonda ligte oynadığı 2 maçta toplamda 0 gol atarken, 2 gol yedi. 0 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 1 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 0.

Gana – Uruguay Sakat ve Cezalı Listesi

Gana için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Uruguay takımındaki eksik oyuncular:
Ronald Araujo: Şüpheli

YAZARIMIZIN YORUMU:
Gana, bu turnuvada, rakibi oynatmamaya çalışan değil de, kendileri oynamaya çalışan takım izlenimi vermeye devam ediyor. Oynadıkları maçlarda gollere şahit olduk. Tempoları yüksek ve atletler. Uruguay’ın ise kazanmaktan başka çaresi yok. Üretkenlikten uzaklar. Hücum hattında skor beklenilen isimlerden yeterli katkı gelmiyor. Buna rağmen Portekiz karşısında pozisyona girmeyi başardılar. Puan da çıkarabilirlerdi. Bu kritik mücadelede her iki takımda skora eşlik edebilir.

İDDAA KODU: 888603
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.72

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.