Hamburg – H. Rostock İddaa Tahmini (24 Temmuz)

Hamburg - H. Rostock İddaa Tahmini (24 Temmuz)
Volksparkstadion stadında oynanacak olan Hamburger SV – Hansa Rostock karşılaşması 2022-07-24 14:30 tarihinde yapılacak.

Hansa Rostock – Hamburger SV Maçı Önemli İstatistikler

Hansa Rostock – Hamburger SV arasında yapılan son maçta Hansa Rostock maç sonunda 2 gol atarken, Hamburger SV ise 3 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı.

Hamburger SV oynadığı son maçta Eintracht Braunschweig ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Eintracht Braunschweig [0 – 2] Hamburger SV) olarak sonuçlanmıştı.
Hansa Rostock oynadığı son karşılaşmada 1. FC Heidenheim ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Hansa Rostock [0 – 1] 1. FC Heidenheim) olarak sonlanmıştı.
2. Bundesliga sıralamasında 3 puan ile 6. sırada yerini alan Hamburger SV bu sezonda 1 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 2 gol attı ve 0 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 1 maçı kazanırken, 0 maçta berabere kaldı ve 0 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %100.

Hamburger SV – Hansa Rostock Sakat ve Cezalı Listesi

Hamburger SV takımında oynayamayacakların listesi:
Anssi Suhonen: Bacağı Kırık
Bakery Jatta: Adale Problemi

Hansa Rostock takımındaki eksik oyuncular:
Maurice Litka: Çapraz Bağlarından Sakat
John-Patrick Strauss: Adale Problemi
EDİTÖR ANALİZİ:
Hamburg, beklenildiği gibi yeni sezona galibiyetle başladı. İlk 2 sıra harici hiçbir sıralama başarı sayılmayacak onlar için. Artık Bundesliga’ya geri dönmeleri lazım. Golcü oyuncu Robert Glatzel, bu sezon da takımını sırtlayacak belli oldu. Hansa Rostock’un zamana ihtiyacı olduğunu söylemiştik. Hala bu noktadayız. Hamburg’un seyircisi önündeki son maçı çok dramatik anlara sahne olmuştu. Bu maçta alacakları galibiyetle beyaz bir sayfa açarlar.

İDDAA KODU: 775825
TAHMİN: Maç Sonucu 1
ORAN: 1.31

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.