Hammarby – Sundsvall İddaa Tahmini (7 Ağustos)

2022-08-07 16:00 tarihinde oynanacak olan Hammarby IF – GIF Sundsvall karşılaşması Tele2 Arena stadında oynanacak.

GIF Sundsvall – Hammarby IF Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan GIF Sundsvall toplamda 1 gol atarken, Hammarby IF ise 5 gol atmıştı. Hammarby IF oynadığı son maçta IFK Varnamo ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Hammarby IF [1 – 2] IFK Varnamo) olarak sonuçlanmıştı. 2022-07-30 15:30 tarihinde yapılan GIF Sundsvall – Varbergs karşılaşmasında maç (GIF Sundsvall [1 – 3] Varbergs) olarak bitmişti. Allsvenskan 4. sırada yerini koruyan Hammarby IF bu sezonda ligte oynadığı 16 maçta toplamda 31 gol atarken, 13 gol yedi. 9 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 4 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 56. Allsvenskan 16. sırada yerini koruyan GIF Sundsvall bu sezonda ligte oynadığı 16 maçta toplamda 16 gol atarken, 40 gol yedi. 3 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 12 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 19.

Hammarby IF – GIF Sundsvall Sakat ve Cezalı Listesi

Hammarby IF takımında oynayamayacakların listesi:
Jon Fjoluson: Çapraz Bağlarından Sakat
Dennis Collander: Diz Sakatlığı
Richard Magyar: Ayağından Sakat
GIF Sundsvall takımındaki eksik oyuncular:
Linus Hallenius: Çapraz Bağlarından Sakat

YAZARIMIZIN YORUMU:
Son hafta Varnamo’ya kaybeden ve zirve yarışında ciddi bir darbe alan Hammarby, puan kaybı kredisini tamamladı. Zira bu hafta rakipleri ligin en zayıf halkası Sundsvall. Ligin kuzey temsilcisinin bu sezon ligde tutunabilmesi kağıt üstünde zor görünüyor. Hammarby’den sıkıntısız bir galibiyet bekleyebiliriz. Alternatif tüm seçenekler riskli olabilir. Minimum riskle ‘ikinci yarı 1’ seçimini değerlendirebiliriz.

İDDAA KODU: 783913
TAHMİN: İkinci Yarı Sonucu 1
ORAN: 1.25

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.