Haugesund – Valerenga İddaa Tahmini (6 Kasım)

2022-11-06 19:00 tarihinde oynanacak olan FK Haugesund – Valerenga IF karşılaşması heyecanla bekleniyor. Hakemliği Svein Tore Sinnes tarafından yapılacak olan karşılaşmanın sonucu heyecanla bekleniyor.

Valerenga IF – FK Haugesund Maçı Önemli İstatistikler

Valerenga IF – FK Haugesund arasında yapılan son maçta Valerenga IF maç sonunda 2 gol atarken, FK Haugesund ise 1 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. 2022-10-29 16:00 tarihinde yapılan FK Haugesund – Stromsgodset karşılaşmasında maç (Stromsgodset [1 – 2] FK Haugesund) olarak bitmişti. Valerenga IF 2022-10-29 16:00 tarihinde oynadığı son maçta Sarpsborg 08 ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (Valerenga IF [3 – 3] Sarpsborg 08) olmuştu. Eliteserien 9. sırada yerini koruyan FK Haugesund bu sezonda ligte oynadığı 28 maçta toplamda 39 gol atarken, 43 gol yedi. 10 maçı kazanırken, 6 maçta berabere kaldı ve 12 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 36. Eliteserien 5. sırada yerini koruyan Valerenga IF bu sezonda ligte oynadığı 28 maçta toplamda 50 gol atarken, 46 gol yedi. 13 maçı kazanırken, 4 maçta berabere kaldı ve 11 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 46.

FK Haugesund – Valerenga IF Sakat ve Cezalı Listesi

FK Haugesund takımında oynayamayacakların listesi:
Sondre Liseth: Ayak Bileğinden Sakat
Valerenga IF takımındaki eksik oyuncular:
Christian Borchgrevink: Diz Sakatlığı
Tobias Christensen: Sarı Kart Cezalısı

EDİTÖR ANALİZİ:
Çok dikkat edilmeyen ama önemli bir detay aktarayım sizlere… Kuzey liglerinde suni ve doğal çimin farkının performanslara yansıması çok kritik bir unsur. Valerenga’nın başına bela olan unsurlardan biri de bu oldu aslına bakılırsa. İki ekibin de bir iddiası yok. Dolayısıyla da gol bahisleri bir kez daha öne çıkıyor. İki takımın da skor üretme konusunda problemi de yok. Yine karşılıklı goller yanıltmayacaktır.

İDDAA KODU: 910196
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.31

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.