Heerenveen – S. Rotterdam İddaa Tahmini (5 Ağustos)

Abe Lenstra Stadyumu stadında oynanacak olan Hollanda Eredivisie SC Heerenveen – Sparta Rotterdam karşılaşması 2022-08-05 21:00 tarihinde yapılacak.

Sparta Rotterdam – SC Heerenveen Maçı Önemli İstatistikler

Sparta Rotterdam – SC Heerenveen arasında yapılan son maçta Sparta Rotterdam maç sonunda 1 gol atarken, SC Heerenveen ise 1 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. SC Heerenveen 2022-07-22 16:00 tarihinde oynadığı son maçta RWD Molenbeek 47 ile karşılaşmıştı. Bu maç (SC Heerenveen [1 – 1] RWD Molenbeek 47) olarak sonuçlanmıştı. Sparta Rotterdam oynadığı son karşılaşmada FC Emmen ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Sparta Rotterdam [3 – 1] FC Emmen) olarak sonlanmıştı.

SC Heerenveen – Sparta Rotterdam Sakat ve Cezalı Listesi

SC Heerenveen için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Sparta Rotterdam için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Hollanda Ligi’nde sezon bu karşılaşma ile start alıyor. Heerenveen 5, Sparta Rotterdam ise 6 hazırlık maçı oynadı. 2 takımında geride bıraktığı hazırlık maçlarında tek yenilgi yaşadı. Geçtiğimiz sezon aralarında oynanan her 2 maçında hem beraberlikle hem de 2.5 gol altında kaldığını hatırlatalım. Ligin açılış karşılaşmada toplamda 3 gol beklemiyorum. Kuponlara önerim 2.5 gol altı bahsidir.

İDDAA KODU: 781994
TAHMİN: Toplam Gol 2,5 Alt
ORAN: 1.63

Bütün maç istatistikleri için sitemizi takip etmeye devam edin.

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.