IK Start – Brann İddaa Tahmini (7 Temmuz)

IK Start - Brann İddaa Tahmini (7 Temmuz)
1. Division IK Start – SK Brann karşılaşması 2022-07-07 19:00 tarihinde oynanacak.

IK Start – SK Brann Maçı Önemli İstatistikler

IK Start – SK Brann arasında yapılan son maçta IK Start maç sonunda 3 gol atarken, SK Brann ise 1 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı.

IK Start 2022-07-04 16:00 tarihinde oynadığı son maçta Stjordals-Blink ile karşılaşmıştı. Bu maç (Stjordals-Blink [0 – 3] IK Start) olarak sonuçlanmıştı.
SK Brann oynadığı son karşılaşmada Bryne FK ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (SK Brann [2 – 1] Bryne FK) olarak sonlanmıştı.
1. Division sıralamasında 19 puan ile 7. sırada yerini alan IK Start bu sezonda 12 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 24 gol attı ve 13 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 5 maçı kazanırken, 4 maçta berabere kaldı ve 3 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %42.
1. Division sıralamasında 32 puan ile 1. sırada yerini alan SK Brann bu sezonda 12 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 36 gol attı ve 8 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 10 maçı kazanırken, 2 maçta berabere kaldı ve 0 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %83.
YAZARIMIZIN YORUMU:
Brann, ligde fırtınalar estirmeye devam ediyor. Son maçında da hızlı başlayarak oyun üstünlüğünü kabul ettirdikten sonra rahat skor bulan ev sahibi, sahasında kazanmayı başardı. Ayrıca Brann’ın ligin en fazla gol atan takımı olduğunu hatırlatalım. Start ise Blink deplasmanında iyi oyun ve net skorla gol yemeden kazanarak yeniden morallendi. Hücum gücü yüksek iki takımın karşılaşmasında karşılıklı gol var sürpriz olmaz.

İDDAA KODU: 764473
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.36

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.