Inverness – Dundee İddaa Tahmini (3 Aralık)

2022-12-03 18:00 tarihinde oynanacak olan Inverness Caledonian Thistle FC – FC Dundee karşılaşması heyecanla bekleniyor.

FC Dundee – Inverness Caledonian Thistle FC Maçı Önemli İstatistikler

FC Dundee – Inverness Caledonian Thistle FC arasında yapılan son maçta FC Dundee maç sonunda 2 gol atarken, Inverness Caledonian Thistle FC ise 3 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. Inverness Caledonian Thistle FC oynadığı son maçta Stirling Albion FC ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Inverness Caledonian Thistle FC [3 – 2] Stirling Albion FC) olarak sonuçlanmıştı. FC Dundee 2022-11-26 15:00 tarihinde oynadığı son maçta Airdrieonians FC ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (FC Dundee [2 – 2] Airdrieonians FC) olmuştu. Şampiyona sıralamasında 23 puan ile 6. sırada yerini alan Inverness Caledonian Thistle FC bu sezonda 16 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 19 gol attı ve 20 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 6 maçı kazanırken, 5 maçta berabere kaldı ve 5 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %38. Şampiyona sıralamasında 28 puan ile 3. sırada yerini alan FC Dundee bu sezonda 16 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 27 gol attı ve 20 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 8 maçı kazanırken, 4 maçta berabere kaldı ve 4 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %50.

Inverness Caledonian Thistle FC – FC Dundee Sakat ve Cezalı Listesi

Inverness Caledonian Thistle FC için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
FC Dundee için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Inverness çok istikrarsız. Galibiyete hasret durumdalar. Zirveden de uzaklaştıklarını belirtelim. Özellikle son haftalarda kalelerini gole kapatmakta zorlanıyorlar. Öne geçtikleri maçlarda ise skor üstünlüklerini koruyamadıklarını gördük. Dundee ise son maçlarda iyi görüntü veriyor. Galibiyet serisi yakaladılar. Ligde 7 haftadır mağlup olmuyorlar. Dundee’yi taraf bahsinde önde görsem de, savunma sorunları yaşayan rakibine karşı, önceliğim golleri olacak.

İDDAA KODU: 902677
TAHMİN: Dep. Gol 1,5 Üst
ORAN: 1.84

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.