Ismaily Sc – Al-Masry İddaa Tahmini (25 Aralık)

Premier Lig Ismaily Sc – Al-Masry karşılaşması 2022-12-25 15:45 tarihinde oynanacak.

Al-Masry – Ismaily Sc Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Al-Masry toplamda 4 gol atarken, Ismaily Sc ise 1 gol atmıştı. Ismaily Sc oynadığı son maçta Enppi Club ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Enppi Club [1 – 2] Ismaily Sc) olarak sonuçlanmıştı. Al-Masry oynadığı son karşılaşmada Al Mokawloon Al Arab ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Al-Masry [2 – 2] Al Mokawloon Al Arab) olarak sonlanmıştı. Premier Lig 15. sırada yerini koruyan Ismaily Sc bu sezonda ligte oynadığı 8 maçta toplamda 6 gol atarken, 9 gol yedi. 1 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 4 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 13. Premier Lig 10. sırada yerini koruyan Al-Masry bu sezonda ligte oynadığı 8 maçta toplamda 7 gol atarken, 10 gol yedi. 1 maçı kazanırken, 5 maçta berabere kaldı ve 2 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 13.

Ismaily Sc – Al-Masry Sakat ve Cezalı Listesi

Ismaily Sc için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Al-Masry için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

YAZARIMIZIN YORUMU:
Mısır’ın en köklü futbol kulüpleri arasında yer alan Ismaily, mali problemler nedeniyle oldukça zor bir dönemden geçiyor. İspanyol çalıştırıcı Juan Carlos Garrido ayrıldıktan sonra Ayman El Gamal yönetiminde kendileri gibi problemli bir sezon geçiren ENPPI’yi devirdiler ancak rakibin dokuz kişi kaldığı maçta elde ettikleri bu zafer dokuz haftadaki tek galibiyetleri oldu. Kulüp yöneticileri, Mısır Başbakanı Mostafa Madbouly’ye dahi kulübe yardım etmesi çağrısında bulundular. İşler iyi gitmiyor. Al-Masry geride kalan sekiz mücadelenin beşinde sahadan beraberlikle ayrıldı. Maçı koparma konusunda problemleri var ancak kolay kolay geriye de düşmüyorlar. Ben bu mücadelede de ilk yarının görece sakin geçebileceğini düşünüyorum. Devre beraberliği tercih edilebilir.

İDDAA KODU: 926792
TAHMİN: 1.Y Sonucu X
ORAN: 1.59

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.