KAA Gent – Djurgardens İddaa Tahmini (6 Ekim)

UEFA Avrupa Konferans Ligi KAA Gent – Djurgardens IF karşılaşması 2022-10-06 22:00 tarihinde oynanacak. Hakemliği Aleksey Kulbakov tarafından yapılacak olan karşılaşmanın sonucu heyecanla bekleniyor.

KAA Gent 2022-10-02 14:00 tarihinde oynadığı son maçta Cercle Brugge ile karşılaşmıştı. Bu maç (KAA Gent [3 – 4] Cercle Brugge) olarak sonuçlanmıştı. Djurgardens IF 2022-10-01 15:30 tarihinde oynadığı son maçta Degerfors IF ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (Degerfors IF [3 – 0] Djurgardens IF) olmuştu. UEFA Avrupa Konferans Ligi 1. sırada yerini koruyan KAA Gent bu sezonda ligte oynadığı 2 maçta toplamda 3 gol atarken, 0 gol yedi. 1 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 0 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 50. UEFA Avrupa Konferans Ligi 2. sırada yerini koruyan Djurgardens IF bu sezonda ligte oynadığı 2 maçta toplamda 3 gol atarken, 2 gol yedi. 1 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 0 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 50.

KAA Gent – Djurgardens IF Sakat ve Cezalı Listesi

KAA Gent takımındaki eksik oyuncular:
Tarik Tissoudali: Çapraz Bağlarından Sakat
Djurgardens IF için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

YAZARIMIZIN YORUMU:
Djurgarden, bu sezon gücü orantısında Avrupa’da çok iyi işlere imza atıyor ancak ligde de şampiyonluk yolunda çok kritik bir sürece girdiler. Peş peşe Hacken, AIK ve Malmö ile oynayacaklarından akıllar biraz da oraya kayacaktır. Ayrıca hafta sonu küme düşmemeye oynayan Degerfors’tan 3 yemeleri de moralleri bozdu. Gent, rakibin içinde bulunduğu bu durumu avantaja çevirebilir.

İDDAA KODU: 836537
TAHMİN: Maç Sonucu: MS 1
ORAN: 1.51

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.