Kasımpaşa – Alanyaspor İddaa Tahmini (4 Ocak)

2023-01-04 17:00 tarihinde oynanacak olan Türkiye Türkiye Süper Ligi Kasımpaşa İstanbul – Alanyaspor karşılaşması Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu stadında oynanacak.

Kasımpaşa İstanbul – Alanyaspor Maçı Önemli İstatistikler

Kasımpaşa İstanbul – Alanyaspor arasında yapılan son maçta Kasımpaşa İstanbul maç sonunda 2 gol atarken, Alanyaspor ise 2 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. Kasımpaşa İstanbul 2022-12-28 14:00 tarihinde oynadığı son maçta Istanbulspor AS ile karşılaşmıştı. Bu maç (Istanbulspor AS [2 – 1] Kasımpaşa İstanbul) olarak sonuçlanmıştı. 2022-12-28 14:00 tarihinde yapılan Alanyaspor – Kayserispor karşılaşmasında maç (Alanyaspor [3 – 1] Kayserispor) olarak bitmişti. Türkiye Süper Ligi 15. sırada yerini koruyan Kasımpaşa İstanbul bu sezonda ligte oynadığı 15 maçta toplamda 13 gol atarken, 26 gol yedi. 4 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 8 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 27. Türkiye Süper Ligi 9. sırada yerini koruyan Alanyaspor bu sezonda ligte oynadığı 16 maçta toplamda 24 gol atarken, 27 gol yedi. 5 maçı kazanırken, 6 maçta berabere kaldı ve 5 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 31.

Kasımpaşa İstanbul – Alanyaspor Sakat ve Cezalı Listesi

Kasımpaşa İstanbul takımındaki eksik oyuncular:
Bengali Koita: Kadro Dışı
Jeffrey Bruma: Kadro Dışı
Mickael Tirpan: Sarı Kart Cezalısı
Turgay Gemicibaşı: Kadro Dışı
Alanyaspor takımındaki eksik oyuncular:
Marafona: Şüpheli

YAZARIMIZIN YORUMU:
Kasımpaşa’da Selçuk İnan takıma geldikten sonra takımı nefeslendirecek bir oyun sunmadı ve hızlı bir şekilde eleştirilir bir hale geldi. Alanyaspor’da tempolu oynayan takımlara karşı özellikle ortadan geliştirdiği ataklarla pozisyon buluyor. Bu doksan dakikada orta sahaların oyundan çabuk düşerek birbirlerine fırsatlar vereceğini ve gol pozisyonu açısından zengin bir karşılaşma izleyeceğimizi düşündüğüm için önerim karşılıklı gol var olacak.

İDDAA KODU: 934872
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.35

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.