Kazakistan – Belarus İddaa Tahmini (22 Eylül)

2022-09-22 17:00 tarihinde oynanacak olan Kazakistan – Beyaz Rusya karşılaşması Astana Arena stadında oynanacak. Hakemliği Horatiu Fesnic tarafından yapılacak olan karşılaşmanın sonucu heyecanla bekleniyor.

Beyaz Rusya – Kazakistan Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Beyaz Rusya toplamda 1 gol atarken, Kazakistan ise 1 gol atmıştı. 2022-06-13 14:00 tarihinde yapılan Kazakistan – Slovakya karşılaşmasında maç (Kazakistan [2 – 1] Slovakya) olarak bitmişti. Beyaz Rusya oynadığı son karşılaşmada Azerbaycan ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Azerbaycan [2 – 0] Beyaz Rusya) olarak sonlanmıştı. UEFA Uluslar Ligi 1. sırada yerini koruyan Kazakistan bu sezonda ligte oynadığı 4 maçta toplamda 6 gol atarken, 2 gol yedi. 3 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 0 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 75. UEFA Uluslar Ligi sıralamasında 2 puan ile 4. sırada yerini alan Beyaz Rusya bu sezonda 4 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 1 gol attı ve 4 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 0 maçı kazanırken, 2 maçta berabere kaldı ve 2 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %0.

Kazakistan – Beyaz Rusya Sakat ve Cezalı Listesi

Kazakistan için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Beyaz Rusya için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

YAZARIMIZIN YORUMU:
4 maçta 10 puan toplayan Kazakistan, grubun lideri. Sadece Belarus deplasmanında puan kaybettiler. Belarus ise 4 maçta 2 puan toplayabildi. Tek gollerini de Kazakistan’a attılar. Ev sahibi ekip kazanır ve iyi giden formunu sürdürür.

İDDAA KODU: 822642
TAHMİN: Maç Sonucu 1
ORAN: 1.98

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.