Konyaspor – Kasımpaşa İddaa Tahmini (29 Ekim)

2022-10-29 14:30 tarihinde oynanacak olan Konyaspor – Kasımpaşa İstanbul karşılaşması heyecanla bekleniyor. Konyaspor – Kasımpaşa İstanbul karşılaşmasının hakemi Atilla Karaoglan olacak.

Konyaspor – Kasımpaşa İstanbul Maçı Önemli İstatistikler

Konyaspor – Kasımpaşa İstanbul arasında yapılan son maçta Konyaspor maç sonunda 4 gol atarken, Kasımpaşa İstanbul ise 4 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. Konyaspor oynadığı son maçta Adana Demirspor ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Adana Demirspor [1 – 1] Konyaspor) olarak sonuçlanmıştı. 2022-10-23 11:30 tarihinde yapılan Kasımpaşa İstanbul – Kayserispor karşılaşmasında maç (Kasımpaşa İstanbul [0 – 1] Kayserispor) olarak bitmişti. Türkiye Süper Ligi sıralamasında 19 puan ile 6. sırada yerini alan Konyaspor bu sezonda 11 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 11 gol attı ve 5 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 5 maçı kazanırken, 4 maçta berabere kaldı ve 2 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %45. Türkiye Süper Ligi sıralamasında 13 puan ile 11. sırada yerini alan Kasımpaşa İstanbul bu sezonda 11 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 9 gol attı ve 20 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 4 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 6 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %36.

Konyaspor – Kasımpaşa İstanbul Sakat ve Cezalı Listesi

Konyaspor için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Kasımpaşa İstanbul için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Evinde en az gol yiyen ikinci takım olan Konyaspor için üst taraftaki iddiasını güçlendirme müsabakası. Kasımpaşa için ise üst üste gelen mağlubiyetlere en azından dur diyebilmek isteyeceği bir maç. Kontrollü oyunla beraber gol açısından kısır bir maç bekliyorum. Bu nedenle tercihim karşılıklı gol yok olacak.

İDDAA KODU: 862413
TAHMİN: Karşılıklı Gol Yok
ORAN: 1.80

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.