Kosova – Ermenistan İddaa Tahmini (16 Kasım)

Uluslararası Hazırlık Maçları Kosova – Ermenistan karşılaşması 2022-11-16 20:00 tarihinde oynanacak. Kosova oynadığı son maçta Kıbrıs Rum Kesimi ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Kosova [5 – 1] Kıbrıs Rum Kesimi) olarak sonuçlanmıştı. 2022-09-27 18:45 tarihinde yapılan Ermenistan – İrlanda karşılaşmasında maç (İrlanda [3 – 2] Ermenistan) olarak bitmişti.

Kosova – Ermenistan Sakat ve Cezalı Listesi

Kosova için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Ermenistan için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Avrupa Şampiyonası elemelerine hazırlanan Kosova ve Ermenistan özel maçta karşılaşıyor. Kosova bu maça genel olarak yeni oyunculardan kurulu bir aday kadroyla hazırlandı. Vedat Muriqi, Milat Rashica, Arber Zeneli ve Elbasan Rashani gibi takımın önemli isimleri bu kez aday kadroda yok. Ermenistan, teknik direktör Joaquin Caparros’un görevine son verilmesi üzerine bu maça geçici olarak taktın başında olan Roman Berezovsky yönetiminde çıkacak. Kosova’nın her ne kadar as oyuncularından yoksun olsa da bu maçta kendini göstermek isteyecek olan genç isimleriyle yine etkili olmasını ve galibiyete ulaşmasını bekliyorum.

İDDAA KODU: 902279
TAHMİN: Maç Sonucu 1
ORAN: 1.61

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.