Lausanne – N. Xamax İddaa Tahmini (14 Ekim)

Stade de La Tuiliere stadında oynanacak olan Lausanne-Sport – Neuchatel Xamax karşılaşması 2022-10-14 21:15 tarihinde yapılacak.

Neuchatel Xamax – Lausanne-Sport Maçı Önemli İstatistikler

Neuchatel Xamax – Lausanne-Sport arasında yapılan son maçta Neuchatel Xamax maç sonunda 0 gol atarken, Lausanne-Sport ise 1 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. Lausanne-Sport 2022-10-08 16:00 tarihinde oynadığı son maçta FC Stade Ouchy ile karşılaşmıştı. Bu maç (FC Stade Ouchy [2 – 1] Lausanne-Sport) olarak sonuçlanmıştı. Neuchatel Xamax 2022-10-07 17:30 tarihinde oynadığı son maçta AC Bellinzona ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (Neuchatel Xamax [4 – 0] AC Bellinzona) olmuştu. Challange Ligi 2. sırada yerini koruyan Lausanne-Sport bu sezonda ligte oynadığı 10 maçta toplamda 19 gol atarken, 10 gol yedi. 6 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 3 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 60. Challange Ligi sıralamasında 4 puan ile 10. sırada yerini alan Neuchatel Xamax bu sezonda 10 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 11 gol attı ve 18 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 1 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 8 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %10.

Lausanne-Sport – Neuchatel Xamax Sakat ve Cezalı Listesi

Lausanne-Sport için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Neuchatel Xamax için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

YAZARIMIZIN YORUMU:
Bir önceki yıl üst ligden düşen takımların genelde bir alt ligde fırtınalar estirdiği hiç yabancı gelmez. Lausanne da bu takımlardan biri. Bu sezon ligin en iyilerinden biri olarak dikkat çekiyor şüphesiz. Zira kadro fazla dağılmadı ve potansiyellerini önemli ölçüde korudular. Neuchatel ise eski günlerinden hayli uzak. Bellinzona önünde ilk galibiyetlerini tatsalar da deplasmanlarda hiç reaksiyon veremiyorlar. Lausanne’dan sorunsuz bir galibiyet bekliyorum.

İDDAA KODU: 844905
TAHMİN: Maç Sonucu 1, Alt/Üst 1.5 Üst
ORAN: 1.30

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.