Malmö – Zalgiris V. İddaa Tahmini (27 Temmuz)

Malmö - Zalgiris V. İddaa Tahmini (27 Temmuz)
Malmö Stadyumu stadında oynanacak olan Malmo FF – Vilnius FK Zalgiris karşılaşması 2022-07-27 20:00 tarihinde yapılacak.

Vilnius FK Zalgiris – Malmo FF Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Vilnius FK Zalgiris toplamda 1 gol atarken, Malmo FF ise 0 gol atmıştı.

Malmo FF 2022-07-23 13:00 tarihinde oynadığı son maçta IK Sirius ile karşılaşmıştı. Bu maç (Malmo FF [3 – 1] IK Sirius) olarak sonuçlanmıştı.
Vilnius FK Zalgiris 2022-07-19 16:00 tarihinde oynadığı son maçta Malmo FF ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (Vilnius FK Zalgiris [1 – 0] Malmo FF) olmuştu.
EDİTÖR ANALİZİ:
Litvanya’daki ilk maç tek gollü Zalgiris üstünlüğüyle biterken Malmö hücum performansıyla beklentilerin altında kalmıştı. Önceki turda Vikingur’a karşı hem kolay atan hem de kolay gol yiyen bir takım görüntüsü veren Malmö, kendi liginde de savunma düzenini tam olarak oturtabilmiş değil. Zalgiris ise Ballkani’yle karşılaştığı turda da düşük skorlu maçlara imza atıyordu. İki ekip arasında Malmö’nün ağır bastığı bir güç farkı olsa da Zalgiris’in bu maçı gol atmadan kapamayacağı düşüncesindeyim.

İDDAA KODU: 794451
TAHMİN: Dep. Gol 0,5 Üst
ORAN: 2.08

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.