Modena FC – Venezia İddaa Tahmini (8 Aralık)

2022-12-08 17:00 tarihinde oynanacak olan İtalya Serie B Modena FC – Venezia FC karşılaşması Alberto Braglia stadında oynanacak. Maçın hakemi ise Danielle Paterna olacak

Venezia FC – Modena FC Maçı Önemli İstatistikler

Venezia FC – Modena FC arasında yapılan son maçta Venezia FC maç sonunda 1 gol atarken, Modena FC ise 0 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. Modena FC oynadığı son maçta Spal Ferrara ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Spal Ferrara [2 – 3] Modena FC) olarak sonuçlanmıştı. Venezia FC oynadığı son karşılaşmada Ternana Calcio ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Venezia FC [2 – 1] Ternana Calcio) olarak sonlanmıştı. Serie B sıralamasında 20 puan ile 10. sırada yerini alan Modena FC bu sezonda 15 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 22 gol attı ve 21 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 6 maçı kazanırken, 2 maçta berabere kaldı ve 7 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %40. Serie B sıralamasında 15 puan ile 19. sırada yerini alan Venezia FC bu sezonda 15 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 16 gol attı ve 22 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 4 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 8 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %27.

Modena FC – Venezia FC Sakat ve Cezalı Listesi

Modena FC takımında oynayamayacakların listesi:
Mario Gargiulo: Bacağı Kırık
Mauro Coppolaro: Hasta
Davide Diaw: Kırmızı Kart Cezalısı
Thomas Battistella: Kalçasından Sakat
Venezia FC takımında oynayamayacakların listesi:
Denis Cheryshev: Adale Problemi
Aaron Connolly:

YAZARIMIZIN YORUMU:
Son iki maçını kazanan iki ekibin mücadelesi keyifli geçmeye aday. Özellikle Modena’nın skora dönük oyundaki etkinliği önemli. Her iki takımdaki değişimin skor oyununa etki yapmasını bekliyorum. Karşılıklı goller izlememiz zor olmayacak.

İDDAA KODU: 908401
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.53

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.