Molde – Tromso İddaa Tahmini (10 Temmuz)

Molde - Tromso İddaa Tahmini (10 Temmuz)
2022-07-10 19:00 tarihinde oynanacak olan Molde FK – Tromso IL karşılaşması Aker Stadyumu stadında oynanacak.

Molde FK – Tromso IL Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Molde FK toplamda 3 gol atarken, Tromso IL ise 0 gol atmıştı.

Molde FK oynadığı son maçta Jerv ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Molde FK [1 – 1] Jerv) olarak sonuçlanmıştı.
Tromso IL 2022-06-26 16:00 tarihinde oynadığı son maçta Sandefjord Fotball ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (Sandefjord Fotball [2 – 2] Tromso IL) olmuştu.
Eliteserien 2. sırada yerini koruyan Molde FK bu sezonda ligte oynadığı 13 maçta toplamda 23 gol atarken, 12 gol yedi. 8 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 2 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 62.
Eliteserien sıralamasında 13 puan ile 11. sırada yerini alan Tromso IL bu sezonda 11 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 15 gol attı ve 18 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 2 maçı kazanırken, 7 maçta berabere kaldı ve 2 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %18.

Molde FK – Tromso IL Sakat ve Cezalı Listesi

Molde FK takımında oynayamayacakların listesi:
Eirik Andersen: Ön Çapraz Bağı Yırtık
Ola Brynhildsen: Kasığından Sakat

Tromso IL takımında oynayamayacakların listesi:
Oskar Opsahl: Adale Problemi
YAZARIMIZIN YORUMU:
Molde, Ham Kam karşısında puan kaybı yaşayıp galibiyet serisini sonlandırmıştı. Hafta içinde de erteleme maçında ligin zayıf ekibi Jerv karşısında puan kaybettiler. Beraberliklerin takımı Tromsö ise son yedi maçında yenilmedi, bu mücadelelerinde altısından 1 puanla ayrıldı. Dişli bir görüntüleri var ama Molde’nin art arda yaşadığı puan kayıplarının ardından konsantrasyonunun yüksek olmasını bekliyorum. Karşılaşmada güçlü kalıp, ikinci yarıyı galibiyetle kapatmaları muhtemel görünüyor.

İDDAA KODU: 766392
TAHMİN: 2.Y Sonucu 1
ORAN: 1.66

Etiketler:
 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.