Motherwell – Hibernian İddaa Tahmini (8 Ocak)

2023-01-08 16:30 tarihinde oynanacak olan Motherwell FC – Hibernian FC karşılaşması heyecanla bekleniyor.

Hibernian FC – Motherwell FC Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Hibernian FC toplamda 1 gol atarken, Motherwell FC ise 0 gol atmıştı. Motherwell FC oynadığı son maçta Livingston FC ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Livingston FC [1 – 1] Motherwell FC) olarak sonuçlanmıştı. 2023-01-02 15:00 tarihinde yapılan Hibernian FC – Heart of Midlothian FC karşılaşmasında maç (Heart of Midlothian FC [3 – 0] Hibernian FC) olarak bitmişti. İskoçya Premiership sıralamasında 19 puan ile 10. sırada yerini alan Motherwell FC bu sezonda 19 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 23 gol attı ve 28 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 5 maçı kazanırken, 4 maçta berabere kaldı ve 10 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %26. İskoçya Premiership sıralamasında 23 puan ile 8. sırada yerini alan Hibernian FC bu sezonda 20 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 24 gol attı ve 33 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 7 maçı kazanırken, 2 maçta berabere kaldı ve 11 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %35.

Motherwell FC – Hibernian FC Sakat ve Cezalı Listesi

Motherwell FC takımındaki eksik oyuncular:
Louis Moult: Ayak Bileğinden Sakat
Sondre Johansen: Adale Problemi
Bevis Mugabi: Diz Sakatlığı
Hibernian FC takımındaki eksik oyuncular:
Martin Boyle: Diz Sakatlığı
Jake Doyle-Hayes: Ayak Bileğinden Sakat

EDİTÖR ANALİZİ:
Motherwell’in kötü gidişatı devam ediyor. Galibiyet hasretleri 6 maça çıktı. Buna rağmen Livingston karşısında daha etkili bir futbol ortaya koyduklarını düşünüyorum. Diğer maçlara nazaran daha fazla pozisyon ürettiler. Hibernian ise Hearts karşısında varlık gösteremedi. Maçın başında rakibe teslim oldular. Motherwell’in bu maça istekli başlamasını bekliyorum. İlk yarıda skor üretebilirler.

İDDAA KODU: 937920
TAHMİN: Ev. 1.Yarı Gol 0,5 Üst
ORAN: 2.06

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.