Nantes – Karabağ İddaa Tahmini (27 Ekim)

2022-10-27 22:00 tarihinde oynanacak olan Nantes – Karabağ FK karşılaşması Stade de la Beaujoire stadında oynanacak. Hakemliği Jakob Kehlet tarafından yapılacak olan karşılaşmanın sonucu heyecanla bekleniyor.

Karabağ FK – Nantes Maçı Önemli İstatistikler

Karabağ FK – Nantes arasında yapılan son maçta Karabağ FK maç sonunda 3 gol atarken, Nantes ise 0 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. Nantes oynadığı son maçta OGC Nice ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (OGC Nice [1 – 1] Nantes) olarak sonuçlanmıştı. Karabağ FK 2022-10-20 15:00 tarihinde oynadığı son maçta PFK TURAN TOVUZ ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (Karabağ FK [3 – 0] PFK TURAN TOVUZ) olmuştu. UEFA Avrupa Ligi 3. sırada yerini koruyan Nantes bu sezonda ligte oynadığı 4 maçta toplamda 2 gol atarken, 10 gol yedi. 1 maçı kazanırken, 0 maçta berabere kaldı ve 3 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 25. UEFA Avrupa Ligi 2. sırada yerini koruyan Karabağ FK bu sezonda ligte oynadığı 4 maçta toplamda 7 gol atarken, 2 gol yedi. 2 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 1 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 50.

Nantes – Karabağ FK Sakat ve Cezalı Listesi

Nantes için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Karabağ FK için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

YAZARIMIZIN YORUMU:
Nantes’ta Mostafa yedek kalmaya başladı. Sezona iyi giriş yapıp takımını attığı gollerle taşıyordu ama sonrasında düşüşe girdi ve Nantes da bu durumdan etkilendi. Grupta son 3 maçta kaybettiler ve gol atamadılar. Karabağ ise Olympiakos karşılaşmalarının ardından bulunduğu noktayı kaybetmemek için ligde Tovuz maçında rotasyon yaptı. Kady gibi isimler sonradan oyuna girdi. Fransa’da iyi savunma yapıp 2 gol yemeyeceklerini düşünüyorum.

İDDAA KODU: 859687
TAHMİN: Ev Sahibi Alt/Üst 1.5 Alt
ORAN: 1.52

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.