National Bank of Egypt SC – Sakandary İddaa Tahmini (19 Ocak)

Premier Lig National Bank Of Egypt SC – Al İttihad Al Sakandary karşılaşması 2023-01-19 18:00 tarihinde oynanacak.

Al İttihad Al Sakandary – National Bank Of Egypt SC Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Al İttihad Al Sakandary toplamda 3 gol atarken, National Bank Of Egypt SC ise 0 gol atmıştı. 2023-01-11 12:45 tarihinde yapılan National Bank Of Egypt SC – El Daklyeh karşılaşmasında maç (El Daklyeh [3 – 3] National Bank Of Egypt SC) olarak bitmişti. Al İttihad Al Sakandary oynadığı son karşılaşmada Zamalek SC ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Al İttihad Al Sakandary [0 – 0] Zamalek SC) olarak sonlanmıştı.

Premier Lig 14. sırada yerini koruyan National Bank Of Egypt SC bu sezonda ligte oynadığı 13 maçta toplamda 13 gol atarken, 16 gol yedi. 2 maçı kazanırken, 6 maçta berabere kaldı ve 5 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 15. Premier Lig 7. sırada yerini koruyan Al İttihad Al Sakandary bu sezonda ligte oynadığı 13 maçta toplamda 12 gol atarken, 14 gol yedi. 6 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 6 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 46.

National Bank Of Egypt SC – Al İttihad Al Sakandary Sakat ve Cezalı Listesi

National Bank Of Egypt SC için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Al İttihad Al Sakandary için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Hoca değişikliği sonrası kendine gelmeyi başaran N.Bank Egypt çıktığı son 4 karşılaşmada rakipleri karşısında 6 puan çıkartmayı başardı. Özellikle ileri uçta çok etkili bir performans sergileyen ev sahibi ekip taraftarının önünde mutlaka kazanmak adına baskılı bir futbolla maça başlamalarını bekliyorum. Sakandary ise lige güzel bir başlangıç yapmasına rağmen son haftalarda hızlı bir düşüşe geçip maç kazanamıyor. Ligde üst sıralar hedefinden kopmak istemeyen konuk ekip puan alabilmek adına bütün riskleri almasını bekliyorum. Acil olarak galibiyete ihtiyacı olan iki ekip ofansif bir futbolla başlayarak karşılıklı goller bulacaklardır.

İDDAA KODU: 948575
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.76

Bütün maç istatistikleri için sitemizi takip etmeye devam edin.

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.