P. Ferreira – Casa Pia İddaa Tahmini (11 Eylül)

FC Pacos Ferreira – Casa Pia Lisbon karşılaşması 2022-09-11 17:30 tarihinde Estadio Capital do Movel stadında oynanacak.

FC Pacos Ferreira – Casa Pia Lisbon Maçı Önemli İstatistikler

FC Pacos Ferreira – Casa Pia Lisbon arasında yapılan son maçta FC Pacos Ferreira maç sonunda 3 gol atarken, Casa Pia Lisbon ise 1 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. FC Pacos Ferreira 2022-09-05 18:00 tarihinde oynadığı son maçta Boavista Porto ile karşılaşmıştı. Bu maç (Boavista Porto [1 – 0] FC Pacos Ferreira) olarak sonuçlanmıştı. 2022-09-04 14:30 tarihinde yapılan Casa Pia Lisbon – FC Arouca karşılaşmasında maç (Casa Pia Lisbon [0 – 0] FC Arouca) olarak bitmişti. Premier Lig 8. sırada yerini koruyan Casa Pia Lisbon bu sezonda ligte oynadığı 5 maçta toplamda 3 gol atarken, 1 gol yedi. 2 maçı kazanırken, 2 maçta berabere kaldı ve 1 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 40.

FC Pacos Ferreira – Casa Pia Lisbon Sakat ve Cezalı Listesi

FC Pacos Ferreira için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Casa Pia Lisbon için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
İlk beş hafta oynadığı maçların tamamını kaybeden Paços de Ferreira aynı zamanda iç sahada gol atamayan tek takım konumunda. Bu hafta lige yeni çıkmasına rağmen dirençli bir görüntü veren Casa Pia’yı ağırlıyorlar. Konuk ekibin puan çıkaracağına inandığım mücadelede 2,5 barajı aşılmayabilir.

İDDAA KODU: 812542
TAHMİN: Toplam Gol 2,5 Alt
ORAN: 1.42

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.