Perugia – Sudtirol İddaa Tahmini (16 Ekim)

Stadio Renato Curi stadında oynanacak olan Perugia Calcio SPA – FC Sudtirol Bolzano karşılaşması 2022-10-16 17:15 tarihinde yapılacak. Perugia Calcio SPA – FC Sudtirol Bolzano karşılaşmasının hakemi Lorenzo Maggioni olacak.

Perugia Calcio SPA – FC Sudtirol Bolzano Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Perugia Calcio SPA toplamda 1 gol atarken, FC Sudtirol Bolzano ise 0 gol atmıştı. Perugia Calcio SPA 2022-10-09 14:15 tarihinde oynadığı son maçta Como 1907 ile karşılaşmıştı. Bu maç (Como 1907 [1 – 0] Perugia Calcio SPA) olarak sonuçlanmıştı. 2022-10-09 14:15 tarihinde yapılan FC Sudtirol Bolzano – Benevento Calcio karşılaşmasında maç (FC Sudtirol Bolzano [1 – 1] Benevento Calcio) olarak bitmişti. Serie B 20. sırada yerini koruyan Perugia Calcio SPA bu sezonda ligte oynadığı 8 maçta toplamda 4 gol atarken, 12 gol yedi. 1 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 6 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 13. Serie B sıralamasında 11 puan ile 12. sırada yerini alan FC Sudtirol Bolzano bu sezonda 8 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 8 gol attı ve 11 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 3 maçı kazanırken, 2 maçta berabere kaldı ve 3 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %38.

Perugia Calcio SPA – FC Sudtirol Bolzano Sakat ve Cezalı Listesi

Perugia Calcio SPA takımında oynayamayacakların listesi:
Ryder Matos: Fıtık Problemi
FC Sudtirol Bolzano için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Perugia, geçtiğimiz sezondaki görüntüsüne bir ulaşamıyor. Çok dişli bir ekiplerdi ancak şimdi çok zayıf kaldıkları bir süreç yaşıyorlar. Como deplasmanında da kaybettiler ve üst üste üçüncü kez sahadan boyunları bükük çıktılar. Geride kalan sekiz haftada sadece bir kez galibiyet yaşayabildiler. Südtirol, evinde ağırladığı çıkış arayan Benevento’ya da çelmeyi takmayı başardı. Beş maçtır yenilmiyorlar ve bu seride 11 puan topladılar. Kötü dönemde olan Perugia’ya da yenilmeyeceklerini düşünüyorum.

İDDAA KODU: 847853
TAHMİN: Çifte Şans X-2
ORAN: 1.58

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.