Ratiopharm Ulm – Mitteldeutscher İddaa Tahmini (2 Nisan)

Ratiopharm Ulm - Mitteldeutscher İddaa Tahmini (2 Nisan)
2022-04-02 19:00 tarihinde oynanacak olan Ulm Basketball – Mitteldeutscher BC karşılaşması heyecanla bekleniyor.

Mitteldeutscher BC – Ulm Basketball Maçı Önemli İstatistikler

Mitteldeutscher BC – Ulm Basketball arasında yapılan son maçta Mitteldeutscher BC maç sonunda 75 sayı atarken, Ulm Basketball ise 89 sayı ile karşılaşmayı tamamlamıştı.

Ulm Basketball oynadığı son maçta Bursaspor ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Ulm Basketball [72 – 86] Bursaspor) olarak sonuçlanmıştı.
Mitteldeutscher BC oynadığı son karşılaşmada Riesen Ludwigsburg ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (Riesen Ludwigsburg [77 – 75] Mitteldeutscher BC) olarak sonlanmıştı.
Almanya Basketbol Ligi 4. sırada yerini koruyan Ulm Basketball bu sezonda ligte oynadığı 24 maçta toplamda 1983 sayı atarken, 1890 sayı yedi. 17 maçı kazanırken, 0 maçta berabere kaldı ve 7 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 71.
Almanya Basketbol Ligi 14. sırada yerini koruyan Mitteldeutscher BC bu sezonda ligte oynadığı 26 maçta toplamda 2198 sayı atarken, 2336 sayı yedi. 9 maçı kazanırken, 0 maçta berabere kaldı ve 17 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 35.
YAZARIMIZIN YORUMU:
Ulm ligde beklentilerin çok üzerinde bir sezon geçiriyor. Hafta içi Eurocup’ta temsilcimiz Bursaspor’a sahasında kaybetse de ligde zirve yarışı içinde ve belki de tarihinin en iyi normal sezon derecelerinden birisine ulaşacak. Bu nedenle hata yapmalarını beklemiyorum. Ancak sakatlıklar nedeniyle uzun rotasyonunda yaşadıkları sıkıntıyı da göz ardı etmemek gerekiyor. Yine de Mitteldeutscher’in boyalı alanı savunma konusunda yaşadığı sıkıntılar ve ligde düşme hattının 3 galibiyet üzerine çıkarak rahatlamaları ivmeyi Ulm tarafına çeviriyor.

İDDAA KODU: 697909
TAHMİN: Hnd. MS (0 : 8,5) 1
ORAN: 1.41

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.