Red Star – Versailles 78 İddaa Tahmini (9 Aralık)

Red Star FC – FC Versailles 78 karşılaşması 2022-12-09 21:30 tarihinde Stade de Paris stadında oynanacak.

FC Versailles 78 – Red Star FC Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan FC Versailles 78 toplamda 0 gol atarken, Red Star FC ise 3 gol atmıştı. 2022-12-02 18:30 tarihinde yapılan Red Star FC – FC Bastia Borgo karşılaşmasında maç (FC Bastia Borgo [0 – 4] Red Star FC) olarak bitmişti. FC Versailles 78 oynadığı son karşılaşmada Sedan ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (FC Versailles 78 [2 – 0] Sedan) olarak sonlanmıştı. Ulusal sıralamasında 24 puan ile 3. sırada yerini alan Red Star FC bu sezonda 14 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 19 gol attı ve 10 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 6 maçı kazanırken, 6 maçta berabere kaldı ve 2 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %43. Ulusal sıralamasında 25 puan ile 2. sırada yerini alan FC Versailles 78 bu sezonda 14 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 20 gol attı ve 15 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 7 maçı kazanırken, 4 maçta berabere kaldı ve 3 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %50.

Red Star FC – FC Versailles 78 Sakat ve Cezalı Listesi

Red Star FC için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
FC Versailles 78 için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

YAZARIMIZIN YORUMU:
Fransa Ulusal Ligi’nde üst sıraları yakından ilgilendiren bir karşılaşma oynanacak. Versailles, en golcü ismi Djoco’dan yoksun çıktığı Sedan maçını 2-0 kazanarak zirve yarışındaki yerini korumuştu. Takımdan ayrılmak isteyen oyuncunun yine forma giymesi beklenmiyor. Şu ana kadar topladıkları 25 puanın 17’si iç sahada gelmişti. İyi bir form grafiği yakalayan Red Star son beş maçtan çıkardığı 11 puanla üst lig yarışında umutlandı. Rakiplerinin aksine kendi taraftarları önünde karneleri pek iyi değildi ancak üst üste iki zaferle bu sorunu da aşmış göründüler. Arada ciddi kalite farkı yok ancak ben yine de biraz daha ağır bastıkları kanısındayım. Üç puanı alan taraf ev sahibi olabilir.

İDDAA KODU: 909380
TAHMİN: Maç Sonucu 1
ORAN: 1.71

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.