San Lorenzo – Estudiantes İddaa Tahmini (7 Ağustos)

Maç istatistikleri ve detaylı analizler için doğru yerdesiniz.

2022-08-07 21:00 tarihinde oynanacak olan CA San Lorenzo Almagro – Estudiantes de La Plata karşılaşması heyecanla bekleniyor.

Estudiantes de La Plata – CA San Lorenzo Almagro Maçı Önemli İstatistikler

Estudiantes de La Plata – CA San Lorenzo Almagro arasında yapılan son maçta Estudiantes de La Plata maç sonunda 1 gol atarken, CA San Lorenzo Almagro ise 2 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. CA San Lorenzo Almagro 2022-07-30 18:30 tarihinde oynadığı son maçta Argentinos Juniors ile karşılaşmıştı. Bu maç (Argentinos Juniors [0 – 1] CA San Lorenzo Almagro) olarak sonuçlanmıştı. 2022-07-30 21:00 tarihinde yapılan Estudiantes de La Plata – CA Banfield karşılaşmasında maç (Estudiantes de La Plata [0 – 0] CA Banfield) olarak bitmişti. Profesyonel Lig 10. sırada yerini koruyan CA San Lorenzo Almagro bu sezonda ligte oynadığı 11 maçta toplamda 15 gol atarken, 12 gol yedi. 3 maçı kazanırken, 7 maçta berabere kaldı ve 1 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 27. Profesyonel Lig sıralamasında 12 puan ile 22. sırada yerini alan Estudiantes de La Plata bu sezonda 11 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 13 gol attı ve 16 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 3 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 5 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %27.

CA San Lorenzo Almagro – Estudiantes de La Plata Sakat ve Cezalı Listesi

CA San Lorenzo Almagro takımında oynayamayacakların listesi:
Jeremias James: Ön Çapraz Bağı Yırtık
Estudiantes de La Plata takımındaki eksik oyuncular:
Ezequiel Munoz: Çapraz Bağlarından Sakat
Fabian Noguera: Diz Sakatlığı

EDİTÖR ANALİZİ:
Estudiantes, deplasmanda oynadığı son 4 maçı kaybetti. Vasat bir performans ortaya koyuyorlar. Evinde oynadığı 6 maçı da kaybetmeyen San Lorenzo, galibiyet anlamında rakibin önünde.

İDDAA KODU: 783786
TAHMİN: Maç Sonucu 1
ORAN: 2.08

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.