SC Covilha – CD Feirense İddaa Tahmini (13 Ağustos)

2022-08-13 13:00 tarihinde oynanacak olan Portekiz Liga Portugal 2 SC Covilha – CD Feirense karşılaşması Municipal Jose Santos Pinto stadında oynanacak. Maçın hakemi ise Iancu Ioan Vasilica olacak

SC Covilha – CD Feirense Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan SC Covilha toplamda 2 gol atarken, CD Feirense ise 2 gol atmıştı. SC Covilha 2022-08-07 17:00 tarihinde oynadığı son maçta FC Porto B ile karşılaşmıştı. Bu maç (FC Porto B [0 – 1] SC Covilha) olarak sonuçlanmıştı. CD Feirense oynadığı son karşılaşmada Estrela Amadora ile oynamıştı. Bu karşılaşmada oyun (CD Feirense [1 – 1] Estrela Amadora) olarak sonlanmıştı. Liga Portugal 2 4. sırada yerini koruyan SC Covilha bu sezonda ligte oynadığı 1 maçta toplamda 1 gol atarken, 0 gol yedi. 1 maçı kazanırken, 0 maçta berabere kaldı ve 0 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 100. Liga Portugal 2 9. sırada yerini koruyan CD Feirense bu sezonda ligte oynadığı 1 maçta toplamda 1 gol atarken, 1 gol yedi. 0 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 0 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 0.

SC Covilha – CD Feirense Sakat ve Cezalı Listesi

SC Covilha için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
CD Feirense için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

YAZARIMIZIN YORUMU:
Covilha deplasmanda Porto B’yi yendi ama kesinlikle yanıltmamalı. Öne geçtikten sonra tamamen geriye çekilip rakibi kendi ceza sahaları önünde karşıladılar ama hiçbir şekilde defansif sertlik yoktu. Porto hücumcuları sık sık şut şansı buldu ve çok defa ceza sahasına sızdı veya sıfıra indi. Tecrübeli bir rakip olsa skor böyle kalmazdı. Kukula hep söylediğim gibi Jo ile aynı tipte bir oyuncu değil ve ileri uçta doğal olarak etkisiz kaldı. Ze Tiago ise henüz uyum sağlayamamış görünüyor ve bu sistemde ne kadar katkı verebileceği muamma. Kısacası orta alan ve savunmada çok zayıf gördüm. Pontes’in ömrü uzun olmaz. Feirense ise kırmızı kart belasından kurtulamıyor. İlk yarının sonuna doğru 10 kişi kaldılar ve planları bozuldu. Geçen yıl da bu şekilde kritik dakikalarda eksik kalıp puan kaybediyorlardı. Estrela’dan puanı son dakikalarda kurtardılar ama Covilha deplasmanında daha rahat olacaklarını düşünüyorum. Feirense 1.5 gol üst’ün oranı riske girmeye değer.

İDDAA KODU: 788923
TAHMİN: Deplasman Alt/Üst 1.5 Üst
ORAN: 2.53

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.