Scunthorpe – Maidenhead İddaa Tahmini (7 Ocak)

İngiltere İngiltere Ulusal Lig Scunthorpe United – Maidenhead United FC karşılaşması 2023-01-07 18:00 tarihinde Glanford Park stadında oynanacak.

Maidenhead United FC – Scunthorpe United Maçı Önemli İstatistikler

Bu iki takım arasında yapılan son karşılaşmada ev sahipliğini yapan Maidenhead United FC toplamda 3 gol atarken, Scunthorpe United ise 2 gol atmıştı. Scunthorpe United oynadığı son maçta Chesterfield FC ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Chesterfield FC [4 – 1] Scunthorpe United) olarak sonuçlanmıştı. Maidenhead United FC 2023-01-01 15:00 tarihinde oynadığı son maçta Wealdstone ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (Maidenhead United FC [0 – 0] Wealdstone) olmuştu. İngiltere Ulusal Lig sıralamasında 16 puan ile 24. sırada yerini alan Scunthorpe United bu sezonda 25 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 29 gol attı ve 53 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 3 maçı kazanırken, 7 maçta berabere kaldı ve 15 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %12. İngiltere Ulusal Lig 17. sırada yerini koruyan Maidenhead United FC bu sezonda ligte oynadığı 25 maçta toplamda 27 gol atarken, 34 gol yedi. 8 maçı kazanırken, 5 maçta berabere kaldı ve 12 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 32.

Scunthorpe United – Maidenhead United FC Sakat ve Cezalı Listesi

Scunthorpe United için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
Maidenhead United FC için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

YAZARIMIZIN YORUMU:
Lig sonuncusu Scunthorpe yenilgi serisini sürdürüyor. 10 maçtır kazanamayan ev sahibi bu maçların 8’inde sahadan yenik ayrıldı. Düşme hattından uzaklaşmak isteyen Maidenhead için bir fırsat bu maç ancak onlar da ligde son 5 maçtır kazanamıyorlar, MS2 riskli seçim olarak duruyor. İki takımın da kazanmak için oynayacak olması maçta gollere sebep olacaktır.

İDDAA KODU: 937725
TAHMİN: Alt/Üst 2.5 Üst
ORAN: 1.57

Sitemizde yayınlanan tüm garanti maç tahminleri, editör ekibimizin bülteni en ince ayrıntısıyla araştırmasının ardından yayınlanmaktadır. Sadece banko maçlar ile sınırlı kalmıyoruz! İddaa programındaki birçok karşılaşma hakkındaki işinize yarayacak olan tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Herkese bol şans..

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.