Sheffield Utd – Blackpool İddaa Tahmini (15 Ekim)

Bramall Lane stadında oynanacak olan Sheffield United – Blackpool karşılaşması 2022-10-15 17:00 tarihinde yapılacak. Sheffield United – Blackpool karşılaşmasının hakemi David Webb olacak.

Blackpool – Sheffield United Maçı Önemli İstatistikler

Blackpool – Sheffield United arasında yapılan son maçta Blackpool maç sonunda 0 gol atarken, Sheffield United ise 0 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. Sheffield United 2022-10-08 14:00 tarihinde oynadığı son maçta Stoke City ile karşılaşmıştı. Bu maç (Stoke City [3 – 1] Sheffield United) olarak sonuçlanmıştı. 2022-10-08 14:00 tarihinde yapılan Blackpool – Watford karşılaşmasında maç (Blackpool [3 – 1] Watford) olarak bitmişti. İngiltere Championship sıralamasında 24 puan ile 1. sırada yerini alan Sheffield United bu sezonda 13 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 21 gol attı ve 10 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 7 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 3 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %54. İngiltere Championship 19. sırada yerini koruyan Blackpool bu sezonda ligte oynadığı 13 maçta toplamda 13 gol atarken, 17 gol yedi. 4 maçı kazanırken, 3 maçta berabere kaldı ve 6 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 31.

Sheffield United – Blackpool Sakat ve Cezalı Listesi

Sheffield United takımındaki eksik oyuncular:
John Fleck: Bacağından Sakat
Ben Osborn: Ayak Bileğinden Sakat
Ciaran Clark: Diz Ardı Kirişinden Sakat
Anel Ahmedhodzic: Uyluk Sakatlığı
Max Lowe: Diz Ardı Kirişinden Sakat
Blackpool takımındaki eksik oyuncular:
Lewis Fiorini: Diz Ardı Kirişinden Sakat
Rhys Williams: Kaval Kemiğinden Sakat

EDİTÖR ANALİZİ:
Üst üste puan kayıpları yaşayan Sheffield, bu haftaya kadar şanslıydı zira zirvedeki rakipleri de fazlasıyla puan kaybetmişti. Burada artık puan kaybına pek fazla lüksleri yok. Blackpool gibi istikrarsız bir takıma karşı galibiyete ulaşmak zorunda olduklarını düşünüyorum. Galibiyet için değil fakat ben en azından iki gol bulabilecekleri bir futbol oynayacaklarını düşünüyorum. Güzel oranıyla beraber önerim ev sahibi 1.5 gol barajının üstü olacak.

İDDAA KODU: 846119
TAHMİN: Ev. Gol 1,5 Üst
ORAN: 1.52

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.