Silkeborg – FCSB İddaa Tahmini (6 Ekim)

Uluslararası Kulüpler UEFA Avrupa Konferans Ligi Silkeborg IF – Fotbal Club FCSB karşılaşması 2022-10-06 19:45 tarihinde JYSK Park stadında oynanacak.

Hakemliği Mikola Balakin tarafından yapılacak olan karşılaşmanın sonucu heyecanla bekleniyor. Silkeborg IF oynadığı son maçta AC Horsens ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Silkeborg IF [2 – 1] AC Horsens) olarak sonuçlanmıştı. Fotbal Club FCSB 2022-10-02 18:30 tarihinde oynadığı son maçta ACS Champions FC Arges ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmanın sonucu (Fotbal Club FCSB [3 – 2] ACS Champions FC Arges) olmuştu. UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. sırada yerini koruyan Fotbal Club FCSB bu sezonda ligte oynadığı 2 maçta toplamda 1 gol atarken, 3 gol yedi. 0 maçı kazanırken, 1 maçta berabere kaldı ve 1 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 0.

Silkeborg IF – Fotbal Club FCSB Sakat ve Cezalı Listesi

Silkeborg IF takımında oynayamayacakların listesi:
Pelle Mattsson: Başından Sakat
Fotbal Club FCSB takımındaki eksik oyuncular:
Adrian Sut: Yan Bağlarından Sakat
Ovidiu Popescu: Çapraz Bağlarından Sakat

YAZARIMIZIN YORUMU:
FCSB, bu sezon formsuz görüntüsüyle dikkat çekiyor. Gruplara kötü başladıkları gibi, Romanya Ligi’nde de 10 haftadan yalnızca 2 galibiyet çıkarabildiler. Ligde kalelerini gole kapatabildikleri bir karşılaşma yok. Gruptaki son maçlarında ise Anderlecht mücadelesinde oynadıkları oyun ile umut verdiler. Silkeborg ise gruplarda henüz puanla tanışamadı. Gruptaki son maçlarında West Ham hücum hattını durdurmakta zorlandılar. Bu karşılaşmada 2 takımında kazanmak isteyeceğini düşünüyorum. Karşılıklı gollerden yanayım.

İDDAA KODU: 836531
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.73

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.